Svarīgākie fakti par „Alwark Group”:

 
 • Mēs darbojamies visās Baltijas valstīs — Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Šajā reģionā mūsu rīcībā ir vairāk kā 3500 industriālo iekārtu vienību.
 
 • Jau vairāk kā desmit gadus piedāvājam rezerves daļas un nodrošinām jaunu un lietotu iekraušanas/izkraušanas, noliktavu, ostu un lidostu iekārtu un komunālās tehnikas pārdošanas, nomas un apkopes pakalpojumus. 
 
 • Mūsu biznesa procedūras ir ļoti elastīgas, mēs pievēršam vienlīdz lielu uzmanību gan lielu uzņēmumu apkalpošanai, gan veiksmīgi sadarbojamies ar mazākiem klientiem. Cenšoties izveidot ilgtermiņa sadarbību, uzņēmums sniedz padomus par izmaksu ziņā efektīvāko risinājumu izvēli un nodrošina iegādāto vai nomāto iekārtu tehnisko apkopi. Mūsu klientu vidū ir ostas, lidostas, kravu termināļi un uzņēmumi, kas sniedz rūpniecības, loģistikas un komunālos pakalpojumus.
 
 • Mēs pārdomāti un atbildīgi piedāvājam tikai kvalitatīvu zīmolu produkciju. Mēs pārstāvam labākos ražotājus: Linde, Terberg, Konecranes Lift trucks, Mantsinen, Terex-Fuchs, Johnston Sweepers, Moro Kaiser, Beam.
 
 • Mūsu kompetentie un pieredzējušie darbinieki sniedz profesionālu palīdzību un konsultācijas par iegādāto vai nomāto industriālo iekārtu iegādi un uzturēšanu.

KVALITĀTES POLITIKA 
SIA Alwark ir pacelšanas/iekraušanas, noliktavas, ostu, lidostu, komunālās un mežizstrādes tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Mūsu pienākums ir nodrošināt klientiem augstas kvalitātes tehnikas tirdzniecību un pēcpārdošanas pakalpojumu sniegšanu Latvijas teritorijā.

SIA Alwark mērķis ir nodrošināt ilgtspējīgu attīstību un ieņemt vadošo vietu Latvijas industriālās tehnikas tirgū, būt pieejamiem ikvienam klientam visā Latvijā, nodrošināt ātru un kvalitatīvu klientu apkalpošanu. Veicināt uzņēmuma nepārtrauktu attīstību, ieguldot darbinieku kvalifikācijas celšanā. Uzlabot un pilnveidot darba vidi, nosakot katra darbinieka pienākumus un mērķus.

Alwark SIA vadība izprot profesionālu darbinieku nozīmi uzņēmuma attīstībā un izvirzīto mērķu sasniegšanā. Darbinieki regulāri tiek apmācīti gan uzņēmuma iekšējās apmācībās, gan dodoties pieredzes apmaiņas braucienos pie sadarbības partneriem un ražotājiem. Tiek rīkoti specializēti tehnikas ražotāju kursi gan tirdzniecības, gan servisa darbiniekiem, tādējādi darbiniekiem nepārtraukti uzlabojot zināšanas par mūsu pārstāvētajām precēm un pakalpojumiem. Uzņēmuma Alwark darbinieki ir augsta līmeņa profesionāļi, kuru prioritāte ir kvalitatīvi paveikts darbs un apmierināts klients.

Klienti, ražotāji, sadarbības partneri, darbinieki – vienlīdz svarīgi Alwark izvirzīto mērķu sasniegšanā.
Misija – sniegt kvalitatīvus pārstāvēto ražotāju tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumus, būt pieejamiem ikvienam klientam.
Vīzija – vadošais industriālās tehnikas tirgotājs un servisa pakalpojumu sniedzējs Latvijā.
Mūsu devīze - All works – Alwark, visi darbi (izdarāmi)!


Uzņēmumā Alwark ir ieviesta un tiek efektīvi uzturēta kvalitātes vadības sistēma, kas ir sertificēta kā atbilstošI starptautiskajam standartam ISO 9001:2015. 

Uzņēmums apliecina, ka kvalitātes vadības sistēma ir visu darbinieku kopīgā darba rezultāts, un mērķis tam ir sakārtoti darba procesi, skaidri noteiktas pilnvaru un atbildības jomas. Efektīvi un godprātīgi ievērojot noteiktos kvalitātes vadības standartus, tiecoties izpildīt kvalitātes mērķus un regulāri pārskatot tos, ieguvēji ir pašu darbinieki, klienti un sadarbības partneri.
 
 

LIETUVĀ:

 • Alwark UAB
 • Mobile Heavy Machinery UAB
 • Pramoniniai Šepečiai UAB

LATVIJĀ:

 • Alwark SIA

IGAUNIJĀ:

 • Alwark OÜ

UKRAINĀ:

 • LLC „Mobile Heavy Machinery“ 
 • LLC Alwark Ukraine
240
personāls
76 mln. €
2023. apgrozījums
121
servisa darbinieki
9003
apkalpotās tehnikas vienības
13
struktūrvienības (tirdzniecības / servisa centri)
45
pārdevēji

Realizētie projekti

Venstpilī ieradies Mantsinen 120R
Ventspils ostas kokmateriālu pārkraušanas terminālis Ventplac ir papildinājis savu tehnikas parku ar Somijā ražoto Mantsinen 120R celtni, tādējādi būtiski uzlabojot materiālu pārkraušanas kapacitāti un darba kvalitāti.
Ventplac terminālis atrodas Ventspilī un pašreiz ir vislabāk aprīkotais kokmateriālu pārkraušanas terminālis Latvijā. Uzņēmums specializējas apaļkoksnes, šķeldas, un citu beramkravu uzglabāšanā un pārkraušanā, šogad kopā pārkrautas 400 000 tonnas kravas.
Investējot gan personāla apmācībā, gan modernā aprīkojumā – tostarp jaunajā Mantsinen celtnī – Ventplac ir kļuvis par vienu no līderiem savā tirgus segmentā.
Vairāk
Iekraušanas/ izkraušanas tehnika ražotāja AS "Aldaris" noliktavām
Uzņēmums Alwark SIA lepojas ar iegūto uzticēšanos sagādāt iekraušanas/ izkraušanas tehniku ražotāja AS Aldaris noliktavām. Aldaris ir viens no lielākajiem alus un bezalkoholisko dzērienu izplatītājiem Latvijā un ietilpst Carlsberg Grupas sastāvā. Uzņēmumam ir ar tradīcijām bagāta alus darītava ar senu vēsturi, kas aizsākās jau tālajā 1865. gadā. Alus darītava atrodas Rīgā, un tajā pastāvīgi strādā ap 200 darbinieku.
Vairāk
Vislielākā hidrauliskā iekraušanas-izkraušanas mašīna Terex Fuchs jau strādā Latvijas ostu uzņēmumā "EMU Skulte"
SIA "Alwark" pārdeva Latvijas ostu uzņēmumam "EMU Skulte" pēc jaunākajām tehnoloģijām veidoto iekraušanas - izkraušanas mašīnu Terex Fuchs MHL390, kas ražotāja modeļu klāstā ir vislielākā mašīna. Šobrīd ne tikai Latvijā, bet visā Baltijas reģionā tā ir vienīgā hidrauliskā Terex Fuchs mašīna ar izlices sniegumu (24,5 m), kas spēj efektīvi pārkraut ne tikai beramkravas, piemēram, šķeldas, granulas, ogles, graudus, šķembas, smiltis, bet arī apaļkokus, zāģmateriālus, metāllūžņus.
Vairāk

Alwark grupas uzņēmums pārstāv šos ražotājus: