Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

Iekraušanas/ izkraušanas tehnika ražotāja AS "Aldaris" noliktavām

2018-01-24
Uzņēmums Alwark SIA lepojas ar iegūto uzticēšanos sagādāt iekraušanas/ izkraušanas tehniku ražotāja AS Aldaris noliktavām. Aldaris ir viens no lielākajiem alus un bezalkoholisko dzērienu izplatītājiem Latvijā un ietilpst Carlsberg Grupas sastāvā. Uzņēmumam ir ar tradīcijām bagāta alus darītava ar senu vēsturi, kas aizsākās jau tālajā 1865. gadā. Alus darītava atrodas Rīgā, un tajā pastāvīgi strādā ap 200 darbinieku.

Tā kā uzņēmums Aldaris nepārtraukti pilnveidojas, attīsta jaunus produktus un eksperimentē, pielāgojoties patērētāju vēlmēm un jaunākajām tirgus tendencēm, noliktavas iekraušanas/ izkraušanas tehnikas pasūtījumam tika izvirzītas īpašas prasības: gan lai preču noliktavā nodrošinātu nepārtrauktu, kvalitatīvu maiņu darbu, gan lai tehnika maksimāli atbilstu izvirzītajām drošības prasībām, kā arī iekrāvēji būtu ekonomiski izdevīgi- produktīvi un ilgtermiņā nodrošinātu pēc iespējas mazāku elektrības patēriņu. Ļoti būtiska, protams, ir arī Alwark servisa speciālistu komandas spēja ātri reaģēt problēmu gadījumos. Alwark servisa profesionāļu komanda pieejama 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. 

AS Aldaris noliktavai tika piegādāti trīs Linde E25 iekrāvēji, kas aprīkoti ar Durwen pozicionieriem divu palešu vienlaicīgai pārvadāšanai un papildus akumulatori, lai nodrošinātu darbu vairākās maiņās bez apstājas. Kā arī divi Linde E16P iekrāvēji, kas aprīkoti ar stiklotu kabīni un apsildi, lai var strādāt jebkādos āra laika apstākļos. Arī šiem iekrāvējiem tika nodrošināti papildus akumulatori, lai varētu veikt darbu vairākās maiņās. 

Realizētie projekti

Vislielākā hidrauliskā iekraušanas-izkraušanas mašīna Terex Fuchs jau strādā Latvijas ostu uzņēmumā "EMU Skulte"
SIA "Alwark" pārdeva Latvijas ostu uzņēmumam "EMU Skulte" pēc jaunākajām tehnoloģijām veidoto iekraušanas - izkraušanas mašīnu Terex Fuchs MHL390, kas ražotāja modeļu klāstā ir vislielākā mašīna. Šobrīd ne tikai Latvijā, bet visā Baltijas reģionā tā ir vienīgā hidrauliskā Terex Fuchs mašīna ar izlices sniegumu (24,5 m), kas spēj efektīvi pārkraut ne tikai beramkravas, piemēram, šķeldas, granulas, ogles, graudus, šķembas, smiltis, bet arī apaļkokus, zāģmateriālus, metāllūžņus.
Vairāk