Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

Vislielākā hidrauliskā iekraušanas-izkraušanas mašīna Terex Fuchs jau strādā Latvijas ostu uzņēmumā "EMU Skulte"

2016-07-30
     SIA "Alwark" pārdeva Latvijas ostu uzņēmumam "EMU Skulte" pēc jaunākajām tehnoloģijām veidoto iekraušanas - izkraušanas mašīnu Terex Fuchs MHL390, kas ražotāja modeļu klāstā ir vislielākā mašīna. Šobrīd ne tikai Latvijā, bet visā Baltijas reģionā tā ir vienīgā hidrauliskā Terex Fuchs mašīna ar izlices sniegumu (24,5 m), kas spēj efektīvi pārkraut ne tikai beramkravas, piemēram, šķeldas, granulas, ogles, graudus, šķembas, smiltis, bet arī apaļkokus, zāģmateriālus, metāllūžņus.

     Agrāk Latvijas ostu uzņēmums "EMU Skulte", kas nodarbojas ar apaļkoku un koka šķeldu iekraušanu (izkraušanu), nevarēja apkalpot lielākus kuģus, jo tā rīcībā esošā tehnika nespēja aizsniegt kuģa tālāko bortu. Uzņēmumam, kura gada apgrozījums ir 5 miljoni eiro, šāds darbu ierobežojums nozīmē lielus zaudējumus un potenciālu pasūtītāju zaudēšanu, tāpēc, iegādājoties jaunu iekraušanas-izkraušanas mašīnu, uzņēmums "EMU Skulte" cerēja aizstāt savu tehniku ar jaunu, lai optimizētu darba ražīgumu un izpildītu jaunus pasūtījumus.

     Universālais pielietojums, lielais izlices sniegums, stabilitāte un darbu izpildes ātrums ar zemu degvielas patēriņu – ir mūsdienīgās tehnikas galvenās priekšrocības, kas ir nepieciešamas dokeru darbu veikšanai ostās, tāpēc, pateicoties jaunajai iekraušanas-izkraušanas mašīnai MHL390, Latvijas ostu uzņēmumam radās iespēja apkalpot lielākus kuģus, bet darba process kļuva ērtāks un efektīvāks. 

Realizētie projekti

Iekraušanas/ izkraušanas tehnika ražotāja AS "Aldaris" noliktavām
Uzņēmums Alwark SIA lepojas ar iegūto uzticēšanos sagādāt iekraušanas/ izkraušanas tehniku ražotāja AS Aldaris noliktavām. Aldaris ir viens no lielākajiem alus un bezalkoholisko dzērienu izplatītājiem Latvijā un ietilpst Carlsberg Grupas sastāvā. Uzņēmumam ir ar tradīcijām bagāta alus darītava ar senu vēsturi, kas aizsākās jau tālajā 1865. gadā. Alus darītava atrodas Rīgā, un tajā pastāvīgi strādā ap 200 darbinieku.
Vairāk