Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

Jaunumi

Iepazīstieties ar jauno Hitachi ZW-7 frontālo iekrāvēju
Hitachi ar lepnumu iepazīstina ar savu pirmo Satge V dzinēja frontālo iekrāvēju, kas ir nākamās paaudzes pirmais modelis. ZW220-7 ir izstrādāts, lai operatori pilnībā varētu kontrolēt savu darba vietu, izmantojot nozarē vadošos drošības elementus un nepārspējamas ērtības kabīnē. Īpašnieki pārņem kontroli pār savu peļņu, pateicoties izcilajai efektivitātei, ievērojamai slodzes jaudai un attālinātajiem uzraudzības rīkiem, kas ļauj kontrolēt autoparka noslodzes efektivitāti.
 
 
 
Vairāk
Piedāvājam iepazīties ar Hänel Rotomat® plauktu sistēmām!
Šīs plauktu sistēmas noteikti var palīdzēt organizēt darbus daudz efektīvāk un ir pielāgojamas jūsu  vajadzībām.
 
Mēs , SIA Alwark esam oficiālais pārstāvis vācu ražotāja Hänel sistēmām nodrošinot pilnu servisu sākot no uzstādīšanas, beidzot ar uzturēšanas un labošanas pakalpojumiem.
 
Hänel Rotomat® sistēmas darba augstums var būt no 2,5m – 18m .
Vairāk
Eco Log forvarderu produktu klāstu ir papildinājuši trīs modeļi ZEMAS NESTSPĒJAS AUGSNĒM
2020. gada pirmajā ceturksnī Eco Log iegādājās Gremo tādējādi palielinot savu produktu klāstu kopumā par 4 modeļiem – trīs forvarderi un viens astoņu riteņu harvesters.
Vairāk
Linde interaktīvā veste attāluma kontrolei noliktavas darbā Covid 19 laikā
Linde Material Handling piedāvā ne tikai iekrāvējus, bet arī drošības vestes, kas palīdz ieturēt distanci starp kolēģiem noliktavas darbā.
Vairāk
Apvienojas mežistrādes tehnikas ražotāji Eco Log un Gremo
Eco Log un Gremo plāno kopīgu nākotni kā spēcīgs mežistrādes mašīnu  ražotājs. Pirmais solis ir sperts parakstot sadarbības nodomu protokolu.
Vairāk
Jaunākās paaudzes mašīnas no Hitachi
“Mēs esam lepni iepazīstināt mūsu klientus ar jaunākajiem Hitachi ekskavatoru klāstu,” saka Hitachi Construction Machinery (Europe) NV prezidents Makoto Yamazawa. 
Vairāk
1 2 3 ... 5