Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

Jaunumi

Jaunākās paaudzes mašīnas no Hitachi
“Mēs esam lepni iepazīstināt mūsu klientus ar jaunākajiem Hitachi ekskavatoru klāstu,” saka Hitachi Construction Machinery (Europe) NV prezidents Makoto Yamazawa. 
Vairāk
Jauna Mežistrādes tehnika no Eco Log
Jaunākās paaudzes Mežistrādes tehnika! Augsta uzticamība, efektīva darbība, ātra reakcija un draudzīgums videi!
Vairāk
Drīzumā! Jaunums no Hitachi Construction Machinery
Drīzumā... Jaunums no Hitachi! Būvniecības tehnikas uzlabotais kontroles līmenis operatoriem un īpašniekiem visā Eiropā!
Vairāk
Jaunais Linde iekrāvējs Tech Industry 2019 izstādē
No 28.-30.novembrim starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies izstāde "Tech Industry 2019". Alwark stendā tiks prezentēts Linde H35 iekrāvējs, kas ir pilnīgi jauns risinājums līdz pat pēdējai detaļai. Stends Hallē Nr.1 k-7
Vairāk
Alwark kā Hitachi Construction Machinery būvniecības tehnikas pārstāvji Latvijā un Lietuvā
2019.gada rudenī Alwark uzņēmumi kļuva par oficiālajiem ražotāja  "Hitachi Construction Machinery" būvniecības tehnikas tirdzniecības pārstāvjiem Latvijā un Lietuvā.
Vairāk
Meža dienas 2019 Tērvetē 24.-25.maijā
Alwark SIA pārstāvētā tehnika  “Latvijas Meža dienās 2019”. Šogad 24. un 25. maijā Latvijas valsts mežu Tērvetes Dabas Parka daļā- Kurbada zeme. Alwark stendam un tehnikai 79.pietura.
Vairāk
1 2 3 ... 5