Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

Jaunumi

Linde iekrāvējs German Design Award 2019 un Francijas Observeur du design 2018 balvu ieguvējs
Linde E20-E35 sērijas iekrāvēji apbalvoti jau ar divām prestižām balvām: 2017.gadā ar Francijas Observeur du design 2018 un šogad ar Vācijas dizaina balvu German Design Award 2019.
Vairāk
Pirmā Terberg RosRoca atkritumu savākšanas mašīna Baltijā!
Specializētā atkritumu vākšanas automašīna no ražotāja ​Terberg RosRoca OmniMax, tagad arī sadarbības partnerim Latvijā.
Vairāk
Ar moto “Vienkāršība. Viedo risinājumu māksla” norisinās Linde jaunāko risinājumu izstāde Vācijā
No 2018.gada 4. -15.jūnijam Manheimā, Vācijā norisinās izstāde "World of Material Handling 2018", kur ražotājs Linde demonstrē viedos nākotnes noliktavu iekšējās loģistikas risinājumus.
Vairāk
Meža dienas 2018 Tērvetē 25.-26.maijā
Alwark SIA piedalās Baltijā lielākajā meža izziņas pasākumā  “Latvijas Meža dienas”, kas norisināsies 25. un 26. maijā Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē. Alwark stendam un tehnikai 68.pietura.
Vairāk
Jau pieejama DEMO Eco Log 574E tehnika!
Alwark SIA sadarbības partneriem pieejams Eco Log 574E forvarders mežistrādes darbu veikšanai!
Vairāk
Veiksmīgi realizēts kopprojekts
Scania Latvija sadarbībā ar uzņēmumiem Alwark un Metsatek piegādāja  “Starptautiskajai lidostai Rīga” jaunu SCANIA kravas automašīnu, ar aprīkojumu.
Vairāk
1 2 3