Komunālā tehnika.

Vakumslaucīšanas mašīnas. Komunālā tehnika.
Iekārta paredzēta pagalmu, ietvju, grūti pieejamu vietu, šauru ielu, platu ielu, ceļu, autostrāžu un būvlaukumu slaucīšanai un mazgāšanai, tāpat lidostu un citu lielu teritoriju tīrīšanai.
Multifunkcionālas komunālās mašīnas. Komunālā tehnika.
Mašīnas paredzētas dažādu darbu veikšanai – ielu slaucīšanai un mazgāšanai, lapu un atkritumu savākšanai, sniega tīrīšanai, virsmu kaisīšanai u.c. Mašīnas piemērotas darbam visa gada garumā.
Atkritumu savākšanas mašīnas. Komunālā tehnika.
“Terberg RosRoca” ražotās mašīnas ir piemērotas dažādas jaudas atkritumu savākšanas darbiem un ir piemērojamas dažādai videi.
Hidrodinamiskās iekārtās kanalizācijas un drenāžas tīrīšanai. Komunālā tehnika.
Tā ir iekārta, kas paredzēta kanālu tīrīšanai un mazgāšanai.
Hidrodinamiskās iekārtās ar ūdens recirkulāciju kanalizācijas un drenāžas tīrīšanai. Komunālā tehnika.
Tā ir mazgāšanas–sūkšanas–ūdens pārstrādes sistēma. Tā savieno kanālu augstspiediena mazgāšanas un noteku vakuuma sūkšanas sistēmas, vienlaicīgi veicot daudzkārtēju mazgāšanai paredzētā ūdens filtrēšanu un pielietošanu, pagarina nepārtrauktu darbu līdz 50% un optimizē sasūkto duļķu konsistenci.
Zāles – krūmu pļāvēji un papildus ierīces. Komunālā tehnika.
“Rasco” ražotie zāles – krūmu pļāvēji paredzēti zāles un nezāļu pļaušanai, tīrot ceļa apmales, vaļņus, apūdeņošanas grāvjus un mežu aizsargtaciņas.
Sāls – smilts kaisītāji. Komunālā tehnika.
Sāls – smilts kaisītāji paredzēti apledojušu ceļu, taku un citu virsmu kaisīšanai ar sāli, smilti un sāls-smilts maisījumu. Kaisītājos ieviestais kaisīšanas process ar EPOS kontroles sistēmas palīdzību ir pilnībā automatizēts.
Sniega lāpstas. Komunālā tehnika.
Tērauda sniega lāpstas viegli pielāgojas ceļa virsmai, droši apiet radušos šķēršļus, garantē zemu vibrācijas un trokšņa līmeni sniega tīrīšanas laikā un ir ļoti manevrējošas.
Rausch TV inspekcija. Komunālā tehnika.
Augstas izšķirtspējas, precīza, modulāra un efektīva - Rausch nosaka jaunus standartus kanalizācijas pārbaudes un kontroles tehnoloģijās.