Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

Alwark grupas uzņēmums pārstāv šos ražotājus:

Rasco

     Uzņēmums "RASCO" ir vadošais ceļu ekspluatācijas un apkopes profesionālas tehnikas ražotājs Eiropā. Uzņēmums ir dibināts 1990. gadā, tas ražo un tirgo sniega tīrītājus, sāls kaisītājus, pļaušanas mašīnas un saistīto mašīnu atjauninājumus. Kā uzticams ģimenes uzņēmums "RASCO" ir apņēmies atrisināt sarežģītus ceļu apkopes izaicinājumus pastāvīgi mainīgos laikapstākļos.
     Mēs esam labi pazīstami visā Eiropā, pateicoties mūsu izturīgajiem izstrādājumiem, to kvalitatīvajam izpildījumam un augstajām tehnoloģijām, to visu piedāvājot par klientiem ļoti izdevīgu cenu. Mūsu mārketinga un distribūcijas tīkls aptver visu Eiropas kontinentu, piedāvājot ceļu apkopes operatoriem 25 valstīs kvalitatīvi veidotus, tehnoloģiski pilnveidotus ceļu apkopes risinājumus. Uzņēmums "RASCO" ir tirgus līderis dažās no valstīm, kurās ir vissarežģītākie klimatiskie apstākļi un augstas klientu prasības, piemēram, Vācijā, Spānijā, Austrijā, Ukrainā, Krievijā un daudzās citās valstīs.
     Mūsu izaugsmes stūrakmens vienmēr ir bijis un vienmēr būs divi galvenie procesi: koncentrēšanās uz saviem klientiem, kā arī savu darbinieku attīstība un stiprināšana.

 

Alwark grupas uzņēmums pārstāv šos ražotājus: