Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

Alwark grupas uzņēmums pārstāv šos ražotājus:

Linde Material Handling

     Uzņēmums "Linde Material Handling GmbH", kas ir "KION" grupas biedrs, ir viens no pasaulē labākajiem dakšu autoiekrāvēju un noliktavu iekrāvēju ražotājiem, kā arī ir tirgus līderis Eiropā. Turklāt uzņēmums piedāvā savu tehnisko zinātību, kas iegūta desmitiem gadu ilgā plaša pielietojuma elektrisko piedziņas sistēmu izstrādes un ražošanas procesā ārējiem klientiem.
     Kā starptautiskam uzņēmumam, kompānijai "Linde Material Handling" ir ražošanas un montāžas ražotnes visos svarīgākajos pasaules reģionos. Uzņēmumam ir globāls tirdzniecības un apkalpošanas tīkls ar birojiem vairāk kā 100 valstīs. 2015. fiskālajā gadā uzņēmumā "Linde Material Handling" strādāja aptuveni 14 500 darbinieku visā pasaulē, bet gada ieņēmumi no tirdzniecības bija aptuveni 3,4 miljardi EUR.


 

Alwark grupas uzņēmums pārstāv šos ražotājus: