Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

Intraloģistika

Robotizēti autokrāvēji
Autonomo MATIC iekārtu klāsts ar augstas un zemas platformas palešu krāvējiem, vilcējiem, autokrāvējiem ar pretsvaru un augstas funkcionalitātes autokrāvējiem darbam šaurās ejās aptver 80 procentus no visiem kravu apstrādes uzdevumiem ražošanas un noliktavu telpās.
Vertikālās uzglabāšanas sistēmas
Ekonomija, efektivitāte un ekoloģija — tās ir prasības, kādām jāatbilst mūsdienu intraloģistikai. Ar Hänel zīmolu mēs piedāvājam vislabāko augsto tehnoloģiju sistēmu uzglabāšanas organizēšanai un materiālu apstrādei, kura ietaupa laiku, uzglabāšanas vietu un izmaksas, kā arī nodrošina daudz efektīvāku darbplūsmu.
Metāla izstrādājumu automātiskie uzglabāšanas risinājumi
Remmert ir risinājums — visām uzglabāšanas un loģistikas sistēmām gariem izstrādājumiem un metāla loksnēm. Ideālai materiālu uzglabāšanai arī pašās šaurākajās noliktavas ejās. Ātrākiem un efektīvākiem uzglabāšanas un loģistikas procesiem.