Alwark grupas uzņēmums pārstāv šos ražotājus:

TERBERG BENSCHOP

     "Terberg" ir ģimenes uzņēmums. 1869. gadā Johans Bernarduss Terbergs (Johannes Bernardus Terberg) ierīkoja kalēju darbnīcu Bensckopā (Benschop). Šobrīd Terbergu ģimenes ceturtā paaudze vada uzņēmumu, kas specializējas termināļu, ro-ro un industriālo vilcēju un saistīto transportlīdzekļu būvniecībā. Šīs mašīnas tiek piegādātas ostām, loģistikas centriem, rūpniecības, ceļu/sliežu un lidostu nozarēm.
   Uzņēmums "Terberg" ir pārstāvēts visā pasaulē un ražotie transportlīdzekļi darbojas vairāk kā 100 valstīs visā pasaulē, to atbalstu nodrošina starptautisko izplatītāju un "Terberg" filiāļu tīkls.
   Uzņēmums koncentrējas uz inovāciju un ir etalona noteicējs šajā nišas tirgū. Nepārtraukti nodrošinot atbilstību savu klientu prasībām visā pasaulē, mēs spējam piedāvāt augstākās kvalitātes transportlīdzekļus, kas nodrošina vislabāko veiktspēju.
     Uzņēmums "Terberg" uztver ilgtspējīgumu nopietni: kā ģimenes uzņēmums mēs pilnībā apzināmies, ka arī nākamajām paaudzēm ir jānodrošina iespēja dzīvot un strādāt tīrā vidē.
    Uzņēmums "Terberg" apzinās, ka, lai nodrošinātu pozitīvu ietekmi, ir nepieciešami uzticami darbinieki, kuri pilnībā atbalsta mūsu uzņēmumu un produkciju. Strādājot kopā visos organizācijas līmeņos, mēs varam apsteigt konkurentus un labi kalpot saviem klientiem.


 

Alwark grupas uzņēmums pārstāv šos ražotājus: