Alwark grupas uzņēmums pārstāv šos ražotājus:

Mantsinen group

     Jau kopš pašas izveides brīža "Mantsinen" stratēģija ir bijusi nodrošināt saviem klientiem visefektīvākos un drošākos iespējamos risinājumus beramkravu pārkraušanai. "Mantsinen Group" šobrīd izmanto divas uzņēmuma apakšvienības — loģistikas pakalpojumu jomā un materiālu pārkraušanas mašīnu jomā, abas sniedz unikālus risinājumus izvirzītā mērķa sasniegšanai.

     "Mantsinen" materiālu pārkraušanas mašīnas transportē ogles un citus sausos berammateriālus, metāllūžņus, kā arī gatavus metāla izstrādājumus. "Mantsinen" nodrošina arī apaļkoku un gatavo kokmateriālu, kā arī citu materiālu pārkraušanu. Nepārtraukti tiek izstrādāti jauni virzieni, lai apmierinātu klientu vajadzības.
 
     Tagad "Mantsinen" ir starptautisks uzņēmums ar spēcīgu vietējo perspektīvu. Uzņēmuma darbība notiek divos virzienos — materiālu pārkrāvēji un loģistikas pakalpojumi. Loģistikas pakalpojumi tiek sniegti gan Somijā, gan Krievijā. Mūsu mērķis ir būt par visuzticamāko partneri ārpakalpojumu sniegšanā kokrūpniecības, metāllūžņu noliktavu un termināļu jomā. Materiālu pārkrāvēji tiek ražoti Ilemilli (Ylämylly), Ziemeļkarēlijā, Somijā. Tie tiek piegādāti visā pasaulē, pateicoties mūsu plašajam partneru tīklam.

"Mantsinen" joprojām ir ģimenes uzņēmums.

 

Alwark grupas uzņēmums pārstāv šos ražotājus: