Alwark grupas uzņēmums pārstāv šos ražotājus:

Kaiser Moro

"MORO" IZCELSME

     Uzņēmumu "MORO" pagājušā gadsimta sākumā dibināja Lorenco Moro (Lorenzo Moro) — amatnieks, kuram radās ideja ierīkot kanālu blakus savai darbnīcai, lai iegūtu enerģiju mehāniskā āmura darbināšanai; līdz par divdesmitā gadsimta piecdesmito gadu beigām ražošana koncentrējās uz lauksaimniecību, arkliem un piekabēm. Turpmākajā desmitgadē ar kūtsmēslu izkliedētājiem ar "MORO" lāpstiņu vakuumsūkni tika aizsākta cilindrisko tvertņu ražošana. Nākamais solis divdesmitā gadsimta sešdesmitajos gados bija uz kravas mašīnām montēto industriālo iekārtu "Canal-Jet" ražošanas uzsākšana: uzņēmums "MORO" kļuva par pasaulē pazīstamu notekūdeņu attīrīšanas iekārtu ražotāju. Divdesmitā gadsimta astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados uzņēmums paplašināja savu darbību, ieviešot jaunus pilsētas higiēnas nodrošināšanas produktus. 2005. gadā uzņēmums "MORO" kļuva par daļu no "Farid Group" — itāliešu uzņēmuma, kas aktīvi darbojas cieto komunālo atkritumu savākšanas iekārtu ražošanā.

UZŅĒMUMS "MORO" GRUPĀ "KAISER GROUP"

     2014. gadā uzņēmums "MORO" kļuva par daļu no grupas "KAISER" un uzskata šo darījumu par ideālu kombināciju: tās pamatā ir produktu un tirgu savstarpējā papildināšana, kā arī dalīšanās ar gadiem ilgo pieredzi, kas iegūta šajā nozarē.
"KAISER MORO" galvenais birojs atrodas Fjume Veneto (Fiume Veneto), kas ir Pordenones (Pordenone) province, Itālijas ziemeļaustrumos; papildus modernai biroju ēkai ražotne aizņem aptuveni 14 000 kvadrātmetrus.


 

Alwark grupas uzņēmums pārstāv šos ražotājus: