Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

Alwark piedāvājumi

Aktuālais HITACHI jaunākās paaudzes ekskavatoru piedāvājums!
Mūsu noliktavas krājumā ir būvniecības tehnika, kas atbilst dažādu projektu prasībām!
Mēs esam šeit, lai jūsu darbs neapstātos!
Vairāk
MĒS ATPIRKSIM JŪS LIETOTO IEKRAUŠANAS TEHNIKU
Mēs varam jums palīdzēt ne tikai atrast piemērotāko noliktavas tehniku, bet arī atpirkt esošo. Vecās tehnikas pārdošana ir laikietilpīgs un nereti arī ir sarežģīts process, tāpēc mēs piedāvājam veikt ātru un objektīvu tehnikas novērtējumu.
Vairāk

Jaunumi

Alwark piedalīsies Baltijas valstu ūdenssaimniecību konferenci “Baltic Water Works Conference 2023”
 Lai informētu ūdenssaimniecības nozares pārstāvjus un citus interesentus par nozares aktualitātēm un labajām praksēm, kā arī sekmētu savstarpēju sadarbību problēmu risināšanā, 2023. gada 18. maijā Jūrmalā norisināsies Baltijas valstu ūdenssaimniecību rīkotā konference “Baltic Water Works Conference 2023” (turpmāk tekstā – Konference). Šogad ikgadējās ūdenssaimniecību konferences dalībnieku skaits pārsniedzis 200, kas apliecina tās nepieciešamību un aktualitāti.    
          
Vairāk
Būvniecības tehnikas izstāde "HITACHI TEHNIKAS DIENAS 2023"
No 20. līdz 21.apīlim Mārupē norisināsies ilgi gaidītās Hitachi septītās paaudzes būvniecības tehnikas klātienes prezentācija!
 
Vairāk
Labākais no abām pasaulēm - Linde X20 - X35 elektriskie iekrāveji
Labākais no abām pasaulēm - Linde X20 - X35 elektriskie iekrāveji
Vairāk
Automatizētie noliktavas iekrāvēji
Automatizētā noliktavas tehnika ir loģistikas nozares nākotne. 
Mūsu speciālistu resursi un īpašais automatizētās tehnikas piedāvājums palīdzēs jums sasniegt virsotnes!
Vairāk
Nomā. Strādā. Pelni.
Alwark SIA piedāvā Hitachi ekskavatoru un frontālo iekrāvēju pilna servisa ilgtermiņa un īstermiņa nomu, lai Jūsu darbs neapstātos.
Vairāk
Iepazīstieties ar jauno Hitachi ZW-7 frontālo iekrāvēju
Hitachi ar lepnumu iepazīstina ar savu pirmo Satge V dzinēja frontālo iekrāvēju, kas ir nākamās paaudzes pirmais modelis. ZW220-7 ir izstrādāts, lai operatori pilnībā varētu kontrolēt savu darba vietu, izmantojot nozarē vadošos drošības elementus un nepārspējamas ērtības kabīnē. Īpašnieki pārņem kontroli pār savu peļņu, pateicoties izcilajai efektivitātei, ievērojamai slodzes jaudai un attālinātajiem uzraudzības rīkiem, kas ļauj kontrolēt autoparka noslodzes efektivitāti.
 
 
 
Vairāk
1 2 3 ... 6