Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

ZX33U-6, Hitachi kāpurķēžu ekskavators

Lietotājam draudzīgais Hitachi hidrauliskais ZX33U-6 iedkskavators izmantojams visdažādākajiem projektiem, komunālajiem darbiem, pamatu darbiem, ainavu veidošanai, kā arī demolēšanai un būvdarbiem. Tas sniedz efektīvu ražīgumu, vienlaikus  nodrošinot izcilu komfortu operatoram un ērtu apkopi. Tas ir aprīkots ar dzinēju, kas saderīgs ar V pakāpi, tādēļ tam nav nepieciešama pēcapstrādes iekārta, kas nozīmē samazinātu apkopes laiku un izmaksas.
Nominālā motora jauda, (kw)
18.8
Svars, (kg)
3320 - 3720
Ekskavatora kauss (ISO), piekrauts, m³
0.04 - 0.13
Maks. rakšanas dziļums, (mm)
2790 - 3130
Kausa rakšanas spēks saskaņā ar ISO, (kN)
27.2
Māris Sproģis
Produktu grupas vadītājs (Hitachi Construction Machinery)

Par projektu

Augsts ražīgums
ZX33U-6 nodrošina augstu ražīguma līmeni darba vietā, pateicoties spēcīgam Stage V atbilstošam dzinējam, ātram cikla laikam un efektīvai hidrauliskajai sistēmai.

Izstrādāts ilgtspējībai
ZX33U-6 izturīguma īpašības — piemēram, pastiprināti priekšējie savienojumi, pastiprināts D-rāmis un izlices cilindra aizsargs- nodrošina uzticamu veiktspēju.

Zemākas degvielas izmaksas
Uzlabotā enerģijas taupīšanas sistēma apvieno ECO režīmu, automātisko dīkstāvi un izohronas vadības funkcijas, lai ievērojami samazinātu degvielas patēriņu. Tas arī samazina trokšņa līmeni un emisijas.

Tehniskās specifikācijas

ZX33U-6, Brošūra

Atsūtīt