Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.
Contact us

-

Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
* - mandatory fields

ZX48U-6, Hitachi kāpurķēžu ekskavators

ZX48U-6 Hitachi mini ekskavators ir izstrādāts, lai uzlabotu produktivitāti dažādās darba vietās. Aprīkots ar jaudīgu V pakāpes prasībām atbilstošu motoru un trokšņa slāpētāja filtra pēcapstrādes ierīci, tas inodrošina zemākas degvielas izmaksas un izmešu dauidzumu. Piemērots arī kā nomas tehnika, jo ZX48U-6 ir viegli lietojams, uzturams, un nodrošina īpaši ērtu darba vidi operatoram.
Nominālā motora jauda, (kW)
29.1
Svars, (kg)
4450 - 4960
Ekskavatora kauss (ISO), piekrauts, m³
0
Maks. rakšanas dziļums, (mm)
3320 - 3630
Kausa rakšanas spēks saskaņā ar ISO, (kN)
32.1
Contact us
Roberts Nordmanis
Hitachi tehnikas tirdzniecības menedžeris

Par projektu

ZX48U-6 mazā aizmugures apgrieziena rādiusa dēļ tas ir ideāli piemērots darbam pilsētvidē, kur telpas bieži ir ierobežotas. Ātrs, jaudīgs un ar ekonomisku degvielas patēriņu, tas nodrošinās augstu produktivitātes līmeni un samazinās degvielas patēriņu un izmešu apjomu, salīdzinot ar citiem modeļiem.

Efektīva produktivitāte
ZX48U-6 nodrošina augstu darba ražīguma līmeni, spēcīga V pakāpes prasībām atbilstoša dzinēja, ātra cikla laika un efektīvas hidrauliskās sistēmas dēļ. EGR un trokšņa slāpētāja filtrs samazina NOx un cieto daļiņu daudzumu, un izsmidzināšanas sistēma palīdz dzinējam darboties optimāli. Tas ne tikai samazina emisijas, bet arī veicina lielāku degvielas patēriņa efektivitāti un samazina ekspluatācijas izmaksas.

Izstrādāts ilgtspējībai
ZX48U-6 izturīguma īpašības — piemēram, pastiprināti priekšējie savienojumi, uzlabots vēziena stabs un izlices cilindra aizsargs — nodrošina uzticamu veiktspēju, palīdzot jums veikt darbu laikā un budžeta ietvaros.

Zemākas degvielas izmaksas
Uzlabotā enerģijas taupīšanas sistēma apvieno ECO režīmu, automātisko dīkstāvi un izohronas vadības funkcijas, lai ievērojami samazinātu degvielas patēriņu. Tas arī samazina trokšņa līmeni un emisijas.

Tehniskās specifikācijas

ZX48U-6, Brošūra

Atsūtīt