Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.
Contact us

-

Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
* - mandatory fields

T30, Linde. Elektriskie palešu ratiņi. Palešu iekrāvējs

Materiālu iekraušanas - izkraušanas operācijas izvirza nopietnas prasības gan attiecībā uz iekrāvēju, gan operatoru, un iespaidīgais palešu iekrāvējs Linde T 30 (operators - kājāmgājējs) ar izturīgu konstrukciju, augstu veiktspēju un uzlabotu operatora staciju ir izstrādāts tā, lai apmierinātu šīs prasības. 
Celtspēja, kg
3000
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
6/6
Akumulators , (V/Ah)
24V/190 -500Ah
Vadība
Operators - kājāmgājējs
Dakšu pacelšanas augstums, mm
210
Contact us
Ojārs Andersons
Produktu grupas vadītājs (Linde, Terberg, Konecranes)

Par projektu

Materiālu iekraušanas - izkraušanas operācijas izvirza nopietnas prasības gan attiecībā uz iekrāvēju, gan operatoru, un iespaidīgais palešu iekrāvējs Linde T 30 (operators - kājāmgājējs) ar izturīgu konstrukciju, augstu veiktspēju un uzlabotu operatora staciju ir izstrādāts tā, lai apmierinātu šīs prasības. T 30, kam ir jaudīga maiņstrāvas piedziņa ar augstu griezes momentu un sūkņu tehnoloģija,  viegli tiek galā ar nogāzēm un iekraušanas rampām. Kompaktā stūre ar ērti sagrupētiem vadības rīkiem, ko paredzēts izmantot ar jebkuru roku, sniedz operatoram ērtu saskarni nenogurdinošam darbam. Paredzēts smagāku kravu pārvietošanai, T 30 nodrošina ļoti efektīvu risinājumu palešu pārvadāšanas kravas mašīnu iekraušanai/izkraušanai, kā arī nepieciešamības gadījumā pasūtījumu komplektēšanai.

Tehniskās specifikācijas

T30, Linde

Atsūtīt