Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.
Contact us

-

Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
* - mandatory fields

T20 SF, Linde. Elektriskie palešu ratiņi. Palešu iekrāvējs

Palešu iekrāvējs Linde T 20 SF ar operatora platformu sniedz optimālu risinājumu uzdevumos, kad nepieciešama ātra iekšējā palešu pārvešana, šķirošana un kravas mašīnu iekraušana/izkraušana. 
Celtspēja, kg
2000
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
8/10
Akumulators , (V/Ah)
24V/345-500Ah
Vadība
Operators stāv uz platformas
Dakšu pacelšanas augstums, mm
210
Stūres pastiprinātājs
Iekļauts
Automātiska ātruma samazināšana pagriezienos
Iekļauts
Contact us
Ojārs Andersons
Produktu grupas vadītājs (Linde, Terberg, Konecranes)

Par projektu

Palešu iekrāvējs Linde T 20 SF ar operatora platformu sniedz optimālu risinājumu uzdevumos, kad nepieciešama ātra iekšējā palešu pārvešana, šķirošana un kravas mašīnu iekraušana/izkraušana. Tā četru punktu konfigurācija nodrošina izcilu stabilitāti pārvietošanās, manevrēšanas un pagriezienos, tai pat laikā tā zemais ekspluatācijas svars un šaurā 790 mm šasija padara šo modeli ideāli piemērotu izmantošanai apstiprinātos starpstāvos, dienesta liftos, piekabēs un konteineros, kā arī, lai nodrošinātu vieglu piekļuvi bloku grēdām. Inovatīvā Linde ar abām rokām satveramā, pašcentrējošā stūre un elektriskais stūres pastiprinātājs padara vieglu pārvietošanos un manevrēšanu. Turklāt unikālā stūre, kas ir satverama ar abām rokām, ļauj operatoram pielāgot optimāli ergonomisku braukšanas pozīciju, kas nerada saspringumu, braukšanas, apgriešanās un kravu iekraušanas - izkraušanas laikā.

Tehniskās specifikācijas

T20 SF, Linde

Atsūtīt