Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.
Contact us

-

Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
* - mandatory fields

Panther Silent, Logitrans, rokas palešu ratiņi

Panther Silent  palešu transportētājs- palešu ratiņi ar speciāli izstrādātiem  riteņu diskiem ļauj veikt darbus arī ārpus telpām bez problēmām. Metāla skaidas, mazi akmeņi un sniegs neķerās pie riteņiem un riteņi netiek nobloķēti.
Celtspēja, kg
2000
Dakšu pacelšanas augstums, mm
205
Dakšas garums, mm
1140
Vadība
Operators- kājāmgājējs
Contact us
Ojārs Andersons
Produktu grupas vadītājs (Linde, Terberg, Konecranes)

Par projektu

Īpašie Panther Silent palešu ratiņu riteņi nodrošina klusu pārvietošanos. Palešu transportētājs īpaši noderīgs lielveikalos un DIY veikalos, kas vēlas nodrošināt savu klientu iepirkšanos nepiespiestā gaisotnē, laikā, kad veikala darbinieki veic preču izvietošanu. Kluss palešu iekrāvējs ir ērts arī ēkās ar veikaliem un dzīvojamām telpām.

Palešu transportētāja riteņi ir maigi pret grīdu un īpašu virsmas slāni, ko bieži izmanto grīdām klientu apkalpošanas zonās. Panther Silent palešu ratiņi neveicina nodilumu un grīdas bojājumus, piemēram, flīzēm. Panther Silent palešu ratiņi ir videi draudzīga iekārta ar ilgu kalpošanas laiku.

Priekšrocības

Ergonomika

Ergonomiski pareizs rokturis
Minimāli pielietojams spēks darbu uzsākšanai
Ātrs pacēlājs
Regulējams dakšu augstums 

Manevrētspēja

Neliels svars un ciešs pagrieziena lenķis
Mazas telpas prasības
Laba manevrēšanas spēja

Tehniskās specifikācijas

Panther Silent

Atsūtīt