Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.
Contact us

-

Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
* - mandatory fields

T20 R, Linde. Elektriskie palešu ratiņi. Palešu iekrāvējs

Palešu iekrāvējs Linde T 20 R (operators sēž vadītāja vietā) sniedz efektīvu un izmaksu ziņā izdevīgu risinājumu ātrai kravu iekšējai pārvadāšanai lielos attālumos, kā arī ātrākai kravas automašīnu iekraušanai/izkraušanai. Ar 125 mm lielo sākotnējo pacēlumu iekrāvējs vienkārši tiek galā ar iekraušanas rampām un tiltiņiem. 
Celtspēja, kg
2000
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
9/12
Akumulators , (V/Ah)
24V/460-625Ah
Vadība
Operators sēž
Dakšu pacelšanas augstums, mm
210
Stūres pastiprinātājs
Iekļauts
Contact us
Ojārs Andersons
Produktu grupas vadītājs (Linde, Terberg, Konecranes)

Par projektu

Palešu iekrāvējs Linde T 20 R (operators sēž vadītāja vietā) sniedz efektīvu un izmaksu ziņā izdevīgu risinājumu ātrai kravu iekšējai pārvadāšanai lielos attālumos, kā arī ātrākai kravas automašīnu iekraušanai/izkraušanai. Ar 125 mm lielo sākotnējo pacēlumu iekrāvējs vienkārši tiek galā ar iekraušanas rampām un tiltiņiem. Linde digitālā vadības sistēma nodrošina nevainojamu vilces kontroli un neļauj ripot atpakaļ, uzsākot kustību uz slīpām virsmām. Iekrāvēja stabilitāte ir būtiska intensīvu uzdevumu veikšanai, šā modeļa četru punktu konfigurācija kopā ar automātisko izlīdzināšanas sistēmu nodrošina, ka visi riteņu paliek pastāvīgā kontaktā ar zemi. Operatora nodalījuma sānos izvietotā, ergonomiskā un izcili funkcionālā vadītāja vieta nodrošina nenogurdinošu braukšanu jebkurā virzienā, un pilnībā regulējamais, komfortablais sēdeklis ar piekari ļauj operatoram ērti un motivēti strādāt.

Tehniskās specifikācijas

T20 R, Linde

Atsūtīt