Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

P30C/P50C Linde. Vilcējs

Linde kompakto elektrisko vilcēju (operators stāv uz platformas) P 30 C un P 50 C izcilās jaunās sērijas piedāvā industriālo vilcēju vidū nebijušu braukšanas pieredzi un veiktspēju. Šie vilcēji ir paredzēti kravu pārvadāšanai dažādiem mērķiem, kad ļoti svarīga ir vieta, šie vilcēji ir arī aktīvu ražošanas un izplatīšanas piegāžu ķēžu svarīgs posms.
Vilktspēja, (kg)
3000 - 5000
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
10/10
Akumulators , (V/Ah)
24V/375 -625Ah
Vadība
Operators stāv uz platformas
Stūres pastiprinātājs
Iekļauts
Automātiska ātruma samazināšana pagriezienos
Iekļauts
Ojārs Andersons
Produktu grupas vadītājs (Linde, Terberg, Konecranes)

Par projektu

Linde kompakto elektrisko vilcēju (operators stāv uz platformas) P 30 C un P 50 C izcilās jaunās sērijas piedāvā industriālo vilcēju vidū nebijušu braukšanas pieredzi un veiktspēju. Šie vilcēji ir paredzēti kravu pārvadāšanai dažādiem mērķiem, kad ļoti svarīga ir vieta, šie vilcēji ir arī aktīvu ražošanas un izplatīšanas piegāžu ķēžu svarīgs posms. Unikālā Linde ar abām rokām satveramā, pašcentrējošā stūre ar elektrisko pastiprinātāju padara pārvietošanos un manevrēšanu vieglu, bet amortizētā operatora platforma ar kausveida sēdekli nodrošina operatoram izcilu komfortu un efektīvu, nenogurdinošu darbu.  Ar nominālo vilktspēju 3000 kg un 5000 kg attiecīgi, ar jaudīgiem piedziņas motoriem (kam nav nepieciešama apkope) ar augstu griezes momentu šie daudzfunkcionālie un izturīgie vilcēji viegli izpildīs vissarežģītākos uzdevumus.

Tehniskās specifikācijas

P30C/P50C Linde.

Atsūtīt