Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

P 60-80 / W08 Linde. Vilcējs

Jaunā Linde 6,0 t + 8,0 t vilcēju un kravas transportieru sērija piedāvā uzlabotu vilktspēju un braukšanas īpašības, kā arī efektivitāti. Operatora nodalījumā ir nodrošināta izcila ergonomika un plaša vadītāja vieta. 
Vilktspēja, (kg)
6000 - 8000
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
10/20
Akumulators , (V/Ah)
48V/240 -375Ah
Vadība
Operators sēž
Ojārs Andersons
Produktu grupas vadītājs (Linde, Terberg, Konecranes)

Par projektu

Jaunā Linde 6,0 t + 8,0 t vilcēju un kravas transportieru sērija piedāvā uzlabotu vilktspēju un braukšanas īpašības, kā arī efektivitāti. Operatora nodalījumā ir nodrošināta izcila ergonomika un plaša vadītāja vieta. Bremzēšanas un braukšanas uzsākšanas uz slīpas virsmas sistēma, ražīguma un enerģijas taupīšanas režīmi, kā arī vienkāršā akumulatora nomaiņa no sāniem nodrošina lielāku drošību un produktivitāti. Ar trīs riteņu konfigurāciju un 6-8 tonnu nominālo vilktspēju kompaktais Linde P 60 – P 80 elektriskais vilcējs un W 08 kravu transportieri ir izcili daudzfunkcionāli un manevrējami, padarot tos par ideālu izvēli ātrai un efektīvai kravu pārvadāšanai treileros dažādiem industriāliem un komerciāliem mērķiem, kā arī specializētiem uzdevumiem remontdarbnīcās. P 60 – P 80 un W 08 ir sastopami gan automobiļu ražotnēs, gan lidostās, kur tie viegli tiek galā ar rampām un iekraušanas platformām. To izturīgā konstrukcija nodrošina ilgu kalpošanu un nemainīgu uzticamību.