Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

P 250 Linde. Vilcējs

Izcili stilīgais, bet tai pat laikā ļoti funkcionālais Linde P 250 četrriteņu elektriskais vilcējs nodrošina ideālu risinājumu vairāku kravu pārvadāšanai dažādās nozarēs, tostarp, piemēram, lidostās, automobiļu ražotnēs un militārajos objektos. 
Vilktspēja, (kg)
25000
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
11/25
Akumulators , (V/Ah)
80V/460-620Ah
Vadība
Operators sēž
Ojārs Andersons
Produktu grupas vadītājs (Linde, Terberg, Konecranes)

Par projektu

Izcili stilīgais, bet tai pat laikā ļoti funkcionālais Linde P 250 četrriteņu elektriskais vilcējs nodrošina ideālu risinājumu vairāku kravu pārvadāšanai dažādās nozarēs, tostarp, piemēram, lidostās, automobiļu ražotnēs un militārajos objektos. Ar uzlabotu digitālās vadības sistēmu un jaudīgu maiņstrāvas dzinēju (kam nav nepieciešama apkope) ar augstu griezes momentu vilcēji P 250 ātri un droši pārvadā kravas vidējos un lielos attālumos. Plašā, visiem laikapstākļiem piemērotā kabīne sniedz operatoram augsta līmeņa komfortu un drošus darba apstākļus, kas neizraisa nogurumu, nodrošinot augstu produktivitāti. Ar trim dažādām bremžu sistēmām un automātisko ātruma kontroli nogāzēs šis izturīgais un daudzfunkcionālais vilcējs viegli izpildīs pat visgrūtākos vilkšanas uzdevumus.

Tehniskās specifikācijas

P 250 Linde.

Atsūtīt