Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

K, Linde. ‎Iekrāvējs ļoti šaurām ejām

Izmantojot savu plašo pieredzi un zināšanas iekrāvēju, kas paredzēti sistēmām ar ļoti šaurām ejām, ražošanā un piegādē, uzņēmums Linde ir izstrādājis pilnveidoto K sēriju ar ļoti šaurām ailām paredzēto kombinēto iekrāvēju, kura modulārā dizaina koncepcija padara iespējamu izveidot katram atsevišķam uzdevumam atbilstošu specifikāciju.
Celtspēja, kg
1500
Pacelšanas augstums, (mm)
līdz 17000
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
9-12/9-12
Akumulators , (V/Ah)
48 V/420-1240 Ah
Vadība
Operators stāv uz platformas/operators sēž
Andris Pakalniņš
Linde tehnikas tirdzniecības menedžeris

Par projektu

Izmantojot savu plašo pieredzi un zināšanas iekrāvēju, kas paredzēti sistēmām ar ļoti šaurām ejām, ražošanā un piegādē, uzņēmums Linde ir izstrādājis pilnveidoto K sēriju ar ļoti šaurām ailām paredzēto kombinēto iekrāvēju, kura modulārā dizaina koncepcija padara iespējamu izveidot katram atsevišķam uzdevumam atbilstošu specifikāciju. Milzīgā moduļu izvēle nozīmē, ka atkarībā no klienta vajadzībām ir iespējams piemeklēt pielāgotu risinājumu. Ar pacelšanas augstumu līdz pat 16200 mm un paņemšanas augstumu virs 16000 mm Linde K sērijas kombinētais iekrāvējs ar 1500 kg celtspēju ir aprīkots ar izcili funkcionālo kabīni, no kurienes operators var darboties nenogurdinošā, ērtā un drošā vidē. Neatkarīgi no komplektēšanas un novietošanas/paņemšanas secības, Linde īpaši šaurajām ailām paredzētais kombinētais K iekrāvējs nodrošinās optimālu veiktspēju ar zemākajām ekspluatācijas izmaksām.

Tehniskās specifikācijas

K, Linde.

Atsūtīt