Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

L12L, L14L, L12L HP, Linde. Palešu krautņotājs

Ja ir nepieciešama novietošana/ paņemšana vidējā augstumā, ātra palešu pārvadāšana, divu palešu vienlaicīga krautnēšana šķirošanas, saņemšanas un nosūtīšanas zonās, vai kravas mašīnu iekraušana/ izkraušana, izmantojot dubultās krautnēšanas funkciju, vai arī jāveic šo uzdevumu kombinācija, L12L, L14L, L12L HP iekrāvēji būs perfekta izvēle. 
Celtspēja, kg
1200 - 1400
Pacelšanas augstums, (mm)
-3602
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
6/6
Akumulators , (V/Ah)
24V/375-500Ah
Vadība
Operators - kājāmgājējs
Andris Pakalniņš
Linde tehnikas tirdzniecības menedžeris

Par projektu

Ja ir nepieciešama novietošana/paņemšana vidējā augstumā, ātra palešu pārvadāšana, divu palešu vienlaicīga krautnēšana šķirošanas, saņemšanas un nosūtīšanas zonās, vai kravas mašīnu iekraušana/izkraušana, izmantojot dubultās krautnēšanas funkciju, vai arī jāveic šo uzdevumu kombinācija, L12L, L14L, L12L HP iekrāvēji būs perfekta izvēle. Apvienojot maiņstrāvas vilces tehnoloģiju, kam nav nepieciešama apkope un elektrisko stūres pastiprinātāju, tiek nodrošināta nevainojami precīza darbība. Darba stacija nodrošina perfektu mijiedarbību starp operatoru un iekrāvēju, veidojot ļoti efektīvu un produktīvu sadarbību.

Tehniskās specifikācijas

L12L, L14L, L12L HP, Linde.

Atsūtīt