Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

L10-12 AS, Linde. Palešu krautņotājs

Linde krautņotāji ar balstķepām ir ļoti labi manevrējami un daudzfunkcionāli iekrāvēji, kas apvieno parasto palešu iekrāvēju priekšrocības ar spēju iekraut/izkraut gan atvērtā, gan slēgtā tipa paletes, kā arī platformas. Tie piedāvā daudzfunkcionālu risinājumu vidēji augstai pacelšanai šaurās ejās un bloku grēdās — gan slēgtā tipa, gan slēgtā un atvērtā tipa palešu kombinācijām. 
Celtspēja, kg
1000 - 1200
Pacelšanas augstums, (mm)
-4471
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
5,9/6
Akumulators , (V/Ah)
24V/250Ah
Vadība
Operators - kājāmgājējs
Andris Pakalniņš
Linde tehnikas tirdzniecības menedžeris

Par projektu

Linde krautņotāji ar balstķepām ir ļoti labi manevrējami un daudzfunkcionāli iekrāvēji, kas apvieno parasto palešu iekrāvēju priekšrocības ar spēju iekraut/izkraut gan atvērtā, gan slēgtā tipa paletes, kā arī platformas. Tie piedāvā daudzfunkcionālu risinājumu vidēji augstai pacelšanai šaurās ejās un bloku grēdās — gan slēgtā tipa, gan slēgtā un atvērtā tipa palešu kombinācijām. Linde krautņotāju ar balstķepām sērija apvieno sevī visas Linde dizaina filozofijas inovatīvās priekšrocības, piemēram, uzlabotās vadības tehnoloģiju, intuitīvo vadību, augsto veiktspēju, zemās apkopes prasības un operatora ērtības, drošības visaugstākos standartus. Turklāt L10AS / L12AS modeļu regulējamās balstķepas nodrošina lielāku pielāgojamību noliktavā.