Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

L 06-16 AC, Linde. Palešu krautņotājs

Palešu krautņotāji (operators - kājāmgājējs) ieņem nozīmīgu lomu izmaksu ziņā ļoti izdevīgu iekraušanas/izkraušanas risinājumu nodrošināšanā dažādās nozarēs visa pasaulē, kur liela nozīme tiek piešķirta pieejamajai vietai, daudzfunkcionalitātei un pielāgojamībai. 
Celtspēja, kg
600 - 1600
Pacelšanas augstums, (mm)
3562
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
6/5
Akumulators , (V/Ah)
24V/230-625Ah
Vadība
Operators - kājāmgājējs
Andris Pakalniņš
Linde tehnikas tirdzniecības menedžeris

Par projektu

Palešu krautņotāji (operators - kājāmgājējs) ieņem nozīmīgu lomu izmaksu ziņā ļoti izdevīgu iekraušanas/izkraušanas risinājumu nodrošināšanā dažādās nozarēs visa pasaulē, kur liela nozīme tiek piešķirta pieejamajai vietai, daudzfunkcionalitātei un pielāgojamībai. Linde L 10 un L 12 sērijas elektriskie palešu krautņotāji (operators - kājāmgājējs) ir ļoti labi manevrējami, daudzfunkcionāli iekrāvēji, kas ir ideāli piemēroti atvērtā tipa palešu iekraušanai/izkraušanai un platformu pārvadāšanai dažādiem uzdevumiem, piemēram, novietošanai/paņemšanai vidējā augstumā, šaurās ejās, bloku grēdās un palešu pārvadāšanai. Vadības rokturis ar zemu stiprinājuma punktu rada operatoram drošu attālumu no iekrāvēja darbības laikā, bet uz stūres ergonomiski sagrupētās vadības pogas nodrošina vienkāršu lietošanu ar jebkuru roku. Palešu krautņotāji L 10, L 12 lepojas ar izturīgu, bet tai pat laikā šauru, noapaļota profila šasiju un panorāmas masta opciju, kas apvienojumā ar izcili funkcionālo un intuitīvo vadību nodrošina ļoti efektīvu, nenogurdinošu kravu iekraušanu/izkraušanu, turklāt ekspluatācijas izmaksas ir ļoti zemas.

Tehniskās specifikācijas

L 06-16 AC, Linde.

Atsūtīt