Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

E 60-80/900, Linde. Elektriskais iekrāvējs ar pretsvaru

Jaunie elektriskie iekrāvēji ar pretsvaru lieliski ieņem nišu uzdevumu veikšanā, kad tiek apstrādātas 6-8 t kravas. Šis iekrāvējs apmierina klienta vajadzības tādā vidē, kurā elektriskie iekrāvēji nodrošina smagu kravu iekraušanu/izkraušanu ekoloģiskā veidā. 
Celtspēja, kg
6000 - 8000
Pacelšanas augstums, (mm)
8720
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
16/16
Akumulators , (V/Ah)
80 V / 1240 Ah
Andris Pakalniņš
Linde tehnikas tirdzniecības menedžeris

Par projektu

Jaunie elektriskie iekrāvēji ar pretsvaru lieliski ieņem nišu uzdevumu veikšanā, kad tiek apstrādātas 6-8 t kravas. Šis iekrāvējs apmierina klienta vajadzības tādā vidē, kurā elektriskie iekrāvēji nodrošina smagu kravu iekraušanu/izkraušanu ekoloģiskā veidā. Šī jaudīgā mašīna ir aprīkota ar plašu vadītāja nodalījumu, kura izveidē tika piemērota modernākā ergonomikas koncepcija, kas nodrošina nenogurdinošus darba ciklus ar samazinātu ķermeņa vibrāciju. Pārsteidzoši labā redzamība visos virzienos uzlabo drošību visos līmeņos. Unikālās, satriecošās inovācijas apvienojumā ar mūsu izmēģinātajām un ilgā izmantošanā pārbaudītajām Linde tehnoloģijām, piemēram, Linde Load Control (kravas kontrole), Linde Drive Assist (braukšanas palīgsistēma) un Linde Twin Accelerator Pedal (dubultais akseleratora pedālis), papildina mūsu jauno sēriju. Ir pilnīgi skaidrs, ka izcilais, atpazīstamais Porsche dizains ir ticis izmantots jaunajā 1279. modelī. Ieguldījumi šajā izturīgajā, uzticamajā un inovatīvajā iekrāvējā vienmēr apmierinās klienta vajadzības un palielinās viņa uzņēmuma ražīgumu.

Tehniskās specifikācijas

E 60-80/900, Linde.

Atsūtīt