Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

H 20-25 EVO, Linde. Dīzeļa / gāzes iekrāvējs ar pretsvaru

Šai lieliskajai sērijai ir daudz unikālu īpašību, dažas no tām ir šaurie masta profili labas redzamības nodrošināšanai un Linde hidrauliskā transmisija, kurai nav nepieciešama apkope, kā arī jaudīgie, degvielu taupošie dzinēji un dubultie akseleratora pedāļi, kas nodrošina vienmērīgi gludu kravu iekraušanu/izkraušanu. Lai varētu noticēt, tas ir jāredz! 
Celtspēja, kg
2000 - 2500
Pacelšanas augstums, (mm)
6510
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
22/22
Dzinējs
Dīzelis/gāze
Andris Pakalniņš
Linde tehnikas tirdzniecības menedžeris

Par projektu

Šai lieliskajai sērijai ir daudz unikālu īpašību, dažas no tām ir šaurie masta profili labas redzamības nodrošināšanai un Linde hidrauliskā transmisija, kurai nav nepieciešama apkope, kā arī jaudīgie, degvielu taupošie dzinēji un dubultie akseleratora pedāļi, kas nodrošina vienmērīgi gludu kravu iekraušanu/izkraušanu. Lai varētu noticēt, tas ir jāredz! Operatora komfortu un drošību optimizē integrētā šasija un operatora modulis, kas veido Linde aizsargrāmi, nodrošinot pilnīgas aizsardzības zonu. Plašā kabīne tiek aizsargāta no ceļa radītajiem triecieniem un vibrācijām ar nozarē unikālo elastīgo masta/ass bloka montāžu. Papildus tam, arī augšā uzstādāmajiem slīpuma cilindriem ir elastīgais savienojums, kā arī amortizēti slīpuma bloķētāji, kas nodrošina izcili vienmērīgu kravu iekraušanu/izkraušanu. Šī lieliskā sērija uzstāda latiņu attiecībā uz funkcionālo stilu, veiktspēju, komfortu un drošību. Pateicoties tam, ka ir nepieciešama minimāla apkope, tiek apmierināta vajadzība pēc nemainīgas uzticamības un augstas veiktspējas, tai pat laikā saglabājot apkopes izmaksas zemas.

Tehniskās specifikācijas

H 20-25 EVO,Linde.

Atsūtīt