Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

H 100D-180D, Linde. Dīzeļa / gāzes iekrāvējs ar pretsvaru

Iespaidīgā Linde 10 līdz 18 tonnu smago iekrāvēju sērija tagad ietver arī pasaulē atzīto Linde izcili precīzo hidrostatisko piedziņas sistēmu, kas darbojas bez pārnesumu kārbas, sajūga, diferenciāļa un tradicionālajām bremzēm. 
Celtspēja, kg
10000 - 18000
Pacelšanas augstums, (mm)
3500 - 7000
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
27,9/30
Dzinējs
Dīzelis
Andris Pakalniņš
Linde tehnikas tirdzniecības menedžeris

Par projektu

Iespaidīgā Linde 10 līdz 18 tonnu smago iekrāvēju sērija tagad ietver arī pasaulē atzīto Linde izcili precīzo hidrostatisko piedziņas sistēmu, kas darbojas bez pārnesumu kārbas, sajūga, diferenciāļa un tradicionālajām bremzēm. Pateicoties kombinācijai, ko veido Linde hidrostatiskā transmisija un uzlabotais dīzeļdzinējs ar augstu griezes momentu, kā arī Linde dubultie piedziņas pedāļi, tiek nodrošināta vienmērīga kustība uz priekšu un atpakaļ, kā arī kravu iekraušanas/izkraušanas cikli, kas padara šo iekrāvēju par visveiklāko un visātrāk reaģējošo smago iekrāvēju savā klasē. Galveno konstrukciju modulārā uzbūve nodrošina kompaktāku iekrāvēju, kas ir izcili manevrējams un daudzfunkcionāls. Ar panorāmas mastu un izcili plašo, amortizēto kabīni, kuras priekšējais logs nodrošina lielisku redzamību, un intuitīvo, funkcionālo vadības elementu izkārtojumu operatora darba vide ir vienkārši nepārspējama. Šie izcili pielāgojamie un izturīgie iekrāvēji, kas ir paredzēti smagu kravu gan ar, gan bez paletēm iekraušanai/izkraušanai, kā arī tukšu konteineru iekraušanai/izraušanai, ir ideāls risinājums dažādu smagu industriālu uzdevumu veikšanai. 

Tehniskās specifikācijas

H 100D-180D, Linde.

Atsūtīt