Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

H 14-20 EVO, Linde. Dīzeļa / gāzes iekrāvējs ar pretsvaru

Šī īpaši veiksmīgā kompakto iekrāvēju ar hidrostatiskās piedziņas dzinēju sērija ir ieguvusi apskaužamu reputāciju izcili ekonomiskās efektivitātes un produktivitātes, kā arī samazināto degvielas un apkopes izmaksu dēļ. Tāpat kā visos Linde iekrāvējos prioritāte ir operators, un šajā gadījumā operators var novērtēt nepārspētu komforta un drošības līmeni, ko sniedz Linde aizsargrāmja radītā aizsardzības zona. 
Celtspēja, kg
1400 - 2000
Pacelšanas augstums, (mm)
6515
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
20/20
Dzinējs
Dīzelis/gāze
Andris Pakalniņš
Linde tehnikas tirdzniecības menedžeris

Par projektu

Šī īpaši veiksmīgā kompakto iekrāvēju ar hidrostatiskās piedziņas dzinēju sērija ir ieguvusi apskaužamu reputāciju izcili ekonomiskās efektivitātes un produktivitātes, kā arī samazināto degvielas un apkopes izmaksu dēļ. Tāpat kā visos Linde iekrāvējos prioritāte ir operators, un šajā gadījumā operators var novērtēt nepārspētu komforta un drošības līmeni, ko sniedz Linde aizsargrāmja radītā aizsardzības zona. Šī iekrāvēju inovatīvā sērija ir aprīkota ar pasaulē atzīto Linde hidrauliskās transmisijas sistēmu un priekšējo riteņu tiešās hidrostatiskās piedziņas bez reduktoriem papildu funkciju. Šī sistēma, kurai praktiski nav nepieciešama apkope, nodrošina nevainojamu paātrinājumu, atpakaļgaitu un precīzu kravas iekraušanu/izkraušanu. Viena no šo izcilo iekrāvēju daudzajām īpašībām ir integrētā masta un priekšējās ass elastīgais stiprinājums. Pateicoties masta un piedziņas ass izolētībai no kabīnes un šasijas, tiek nodrošināta amortizācija, komforts un aizsardzība no ceļa radītajiem triecieniem un vibrācijām. Neatkarīgi no nozares vai izmantošanas mērķa ieguldījumi šajos izcili ekonomiskajos modeļos garantēti ātri atmaksāsies jebkuram uzņēmumam.

Tehniskās specifikācijas

H 14-20 EVO, Linde.

Atsūtīt