Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.
Contact us

-

Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
* - mandatory fields

R 14G-20G Linde. Augsto plauktu palešu pacēlājs (reach truck)

Linde daudzfunkcionālā augsto plauktu palešu pacēlāju sērija "G" sniedz perfektu risinājumu darbam uz ne tik perfektām ārējām un iekšējām virsmām. Piemēram, palešu pārvadāšanas un kravas mašīnu iekraušanas/izkraušanas uzdevumu veikšanai. 
Celtspēja, kg
1400 - 2000
Pacelšanas augstums, (mm)
3030 - 7710
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
14/14
Akumulators , (V/Ah)
48/560-775 Ah
Vadība
Operators sēž
Contact us
Contacts
Andris Pakalniņš: +37125449556
Raimonds Kokins: +37127818802

Par projektu

Linde daudzfunkcionālā augsto plauktu palešu pacēlāju sērija "G" sniedz perfektu risinājumu darbam uz ne tik perfektām ārējām un iekšējām virsmām. Piemēram, palešu pārvadāšanas un kravas mašīnu iekraušanas/izkraušanas uzdevumu veikšanai. Ar lielajām amortizētajām riepām un inovatīvo piedziņas bloka piekari tas spēj viegli pildīt daudzfunkcionālu lomu objektos, kuros iepriekš būtu bijis nepieciešams izmantot divu dažādu veidu iekrāvējus. Linde izcilā, jaunā "G" sērija izvirza jaunus nozares standartus attiecībā uz operatora komfortu, drošību, produktivitāti un zemām ekspluatācijas izmaksām. Pasaulē pirmais elastīgi montētais operatora nodalījums, kas absorbē triecienus un vibrācijas no nelīdzenām virsmām. Pilnībā regulējamais sēdeklis ar pneimatisko piekari automātiski pakārtojas operatora svaram, un katrs operators var izvēlēties vēlamo braukšanas pozīciju. Tas veido izcili intuitīvu un nenogurdinošu darba mijiedarbību starp operatoru un iekrāvēju, nodrošinot optimālu efektivitāti un produktivitāti. Jaunā sērija ar labu redzamību starp mastiem nodrošina izcilu stabilitāti ar minimālu novirzi un svārstībām ātrākai, drošākai kravu iekraušanai/izkraušanai. Dažādu uzdevumu veikšanai iekštelpās/ārpus telpām, kas ietver darbu šaurās noliktavu ejās, Linde "G" sērija sniedz optimāli produktīvu un izmaksu ziņā efektīvu risinājumu.

Tehniskās specifikācijas

R 14G-20GLinde.

Atsūtīt