Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.
Contact us

-

Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
* - mandatory fields

R 14-17 X Linde. Augsto plauktu palešu pacēlājs (reach truck)

Ar revolucionāro augsto plauktu palešu pacēlāju sēriju "X" Linde piedāvā pēdējo piecdesmit gadu laikā pirmo, patiesi satricinošo pavērsienu augsto plauktu palešu pacēlāju dizaina koncepcijā. Novietojot akumulatoru zem operatora nodalījuma, Linde projektētājiem izdevās divkāršot kabīnes telpu, nodrošinot tik plašu darba vidi, kāda iepriekš nebija pazīstama augsto plauktu palešu pacēlāju pasaulē. 
Celtspēja, kg
1400 - 1700
Pacelšanas augstums, (mm)
4655 - 11455
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
14/14
Akumulators , (V/Ah)
48V/480-1000Ah
Vadība
Operators sēž
Contact us
Contacts
Andris Pakalniņš: +37125449556
Raimonds Kokins: +37127818802

Par projektu

Ar revolucionāro augsto plauktu palešu pacēlāju sēriju "X" Linde piedāvā pēdējo piecdesmit gadu laikā pirmo, patiesi satricinošo pavērsienu augsto plauktu palešu pacēlāju dizaina koncepcijā. Novietojot akumulatoru zem operatora nodalījuma, Linde projektētājiem izdevās divkāršot kabīnes telpu, nodrošinot tik plašu darba vidi, kāda iepriekš nebija pazīstama augsto plauktu palešu pacēlāju pasaulē. Turklāt akumulatora pārvietošanas rezultātā bija iespējams realizēt pilnīgi jaunu masta koncepciju, kas paredz panorāmas "logu" starp masta statņiem, padarot to divas reizes lielāku par parasto variantu. Vēl viena revolucionāra izmaiņa ir tāda, ka masts tiek stiprināts pie šasijas un neizvirzās uz aizmuguri un priekšu. Tā vietā unikālās izbīdāmās dakšas veic šo funkciju, kā rezultātā tiek iegūts izcili stabils masts, pilnīgi nevainojamai un stabilai augstu paceltu kravu iekraušanai/izkraušanai ar īsāku cikla laiku. Papildus uzlabotajām un sevi pierādījušām funkcijām, piemēram, ar pirkstu galiem vadāmai kursorsvirai, Linde kravas vadības dubultajam akseleratora pedālim, "X" sērija ietver arī jaunu īpaši ērtu sēdekli ar diviem regulējamiem roku balstiem. Kreisajā roku balstā ir kompakta elektriskā stūre, bet labajā balstā ir ierīkota ar pirkstu galiem vadāma kursorsvira. Šī izcilā darba vide apvieno Linde X sērijas revolucionārās īpašības, sniedzot konkurences priekšrocības ikvienam uzņēmumam, kuram nepieciešami iekrāvēji, kas spēj darboties šaurās ejās.

Tehniskās specifikācijas

R 14-17 X Linde.

Atsūtīt