Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.
Contact us

-

Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
* - mandatory fields

R 10B-16B Linde. Augsto plauktu palešu pacēlājs (reach truck)

Augsto plauktu palešu pacēlāju sērija 1120 B, pateicoties zemākām investīcijām un ekspluatācijas izmaksām, un veiktspējas parametriem, kas ir īpaši paredzēti zemas līdz vidējas intensitātes darbam šaurās ejās, piedāvā izmaksu ziņā ļoti efektīvu materiālu iekraušanas/izkraušanas risinājumu maziem vai augošiem uzņēmumiem. 
Celtspēja, kg
1000 - 1600
Pacelšanas augstums, (mm)
2972 - 7750
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
11/11
Akumulators , (V/Ah)
48V/420-620Ah
Vadība
Operators sēž
Contact us
Contacts
Andris Pakalniņš: +37125449556
Raimonds Kokins: +37127818802

Par projektu

Augsto plauktu palešu pacēlāju sērija 1120 B, pateicoties zemākām investīcijām un ekspluatācijas izmaksām, un veiktspējas parametriem, kas ir īpaši paredzēti zemas līdz vidējas intensitātes darbam šaurās ejās, piedāvā izmaksu ziņā ļoti efektīvu materiālu iekraušanas/izkraušanas risinājumu maziem vai augošiem uzņēmumiem. Pasaulē pirmais elastīgi montētais operatora nodalījums, kas absorbē triecienus un vibrācijas no cietām grīdām. Iebūvētā, regulējamā vadības konsole, kas ietver kompaktu stūri, elektriski iedarbināmas hidrauliskās kontroles kursorsviras, un saprotamu digitālo instrumentu displeju, veido izcili intuitīvu un nenogurdinošu darba mijiedarbību starp operatoru un iekrāvēju, nodrošinot optimālu efektivitāti un produktivitāti. Augstuma ziņā regulējamais sēdeklis ļauj katram operatoram izvēlēties ērtāko braukšanas pozīciju. Labu redzamību nodrošinošie jaunie standarta un tripleksa masti (1500) ir paredzēti zemiem un vidējiem pacelšanas augstumiem. Tie nodrošina izcilu stabilitāti ar minimālām novirzēm un svārstībām ātrākai, drošākai kravu iekraušanai/izkraušanai. 1120 B sērija apvieno unikālo Linde dizainu un veiktspējas īpašības, ikreiz nodrošinot katras iekrautās/izkrautās paletes zemākās izmaksas.

Tehniskās specifikācijas

R 10B-16B Linde.

Atsūtīt