Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

RR sērija / Dzelzceļa industriālais vilcējs Terberg

RR- RR ceļa/sliežu vilcēji ir izstrādāti sadarbībā ar kompāniju Zagro, nodrošinot patērētājam nevainojamu produktu divu līdztekus strādājošu uzņēmumu sadarbībā. Mašīnas var aprīkot sliežu platumam no1,0 līdz 1,668 metriem. Mašīnas priekšrocības veido laba rezerves daļu pieejamība, neliels pagrieziena rādiuss un augsta kopējā piekabes un vilcēja masa (GCW). Mašīna RR222 tāpat var pārvietot puspiekabes.
Gadījumā, ja teritorijā dzelzceļa sliedes izbūvētas vienā līmenī ar teritorijas segumu, tad standarta vilcējus var izmantot arī dzelzceļa vagonu pārvietošanai.
Kopējais vilcēja un piekabes svars (GCW), t
2800
Aizmugurējās ass celtspēja, t
36
Piedziņa
6x4/4x2
Modelis
2
Ojārs Andersons
Produktu grupas vadītājs (Linde, Terberg, Konecranes)

Par projektu

Mašīnas priekšrocības veido laba rezerves daļu pieejamība, neliels pagrieziena rādiuss un augsta kopējā piekabes un vilcēja masa (GCW). Mašīna RR222 tāpat var pārvietot puspiekabes. Gadījumā, ja teritorijā dzelzceļa sliedes izbūvētas vienā līmenī ar teritorijas segumu, tad standarta vilcējus var izmantot arī dzelzceļa vagonu pārvietošanai.

Dzelzceļa vilcējs VIDEO