Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

Mantsinen 70 Hidrauliskais celtnis

Mantsinen 70 ir hidrauliskās iekraušanas mašīna ar kompaktiem izmēriem, kuras izstrādē izmantota modernākā tehnoloģija. Mašīnas Mantsinen 70 maksimālā strēles izvērse ir 24 metri.
Ekspluatācijas masa, t
78 - 95
Strēles izvērse, m
24
Dīzeļdzinējs, kW
265
Elektromotors, kW
200
HybriLift®
Papildaprīkojums
Šasija
Uz riteņiem / Uz kāpurķēdēm / Uz sliedēm / Stacionārs
Vladislavs Vapalis
Produktu grupas vadītājs (Terex Fuchs, Mantsinen)

Par projektu

Mantsinen 70 hidrauliskās iekraušanas mašīna ir pieejama ar dīzeļdzinēju vai elektropiedziņu un vairākām atšķirīgām šasijām. HybriLift® enerģijas ekonomijas sistēma tiek uzstādīta papildaprīkojuma ietvaros.. HybriLift® sistēma ir praksē testēta un pārbaudīta. Ir atzīts, ka tā sniedz līdz pat 35% enerģijas patēriņa ekonomiju, nozīmīgi samazinot iekārtas ekspluatācijas izmaksas.
Mantsinen hidrauliskās iekraušanas mašīnas PowerPack sniedz operatoram iespēju darbināt un izmantot atsevišķas no elektriskās piedziņas materiālu pārkrāvēja hidrauliskajām funkcijām pat bez pieslēguma elektrotīklam..
Mantsinen 70 pēc izvēles pieejama ar tādu šasiju, kas vislabāk atbildīs izvirzītajām prasībām. Mūsu produktu klāsts piedāvā vairākas opcijas - Mantsinen 70 R uz kāpurķēdēm un Mantsinen 70 M uz riteņiem.. Stacionārā mašīna  un šasijas pārvietošanai pa sliedēm tiek individuāli pielāgotas augstākajai atbilstībai teritorijas vajadzībām.

Piedāvājam trīs dažādas fiksētas kabīnes pozīcijas vai divus dažāduskabīņu liftus.. Mantsinen 70 pierāda savu stabilitāti un drošību ekstremālākajos darba apstākļos. Pievienojiet Mantsinenpapildaprīkojumu  savam Mantsinen 70 un iegūstiet nevainojamu atbilstību veicamajiem uzdevumiem.. Pateicoties Mantsinen ātrā tipa savienojumam, , papildaprīkojuma nomaiņa aizņems vien dažas minūtes.

Aksesuāri

Hidrauliskās iekraušanas mašīnas atvāžamais spainis
Hidrauliskās iekraušanas mašīnas zobveida satvērējs
Hidrauliskās iekraušanas mašīnas apaļkoku satvērējs
Hidrauliskās iekraušanas mašīnas celšanas āķi
Hidrauliskās iekraušanas mašīnas zāģmateriālu pacēlājs
Hidrauliskās iekraušanas mašīnas lielizmēra maisu pacēlājs
Hidrauliskās iekraušanas mašīnas palešu dakšas
Hidrauliskās iekraušanas mašīnas celulozes ķīpu pacēlājs
Hidrauliskās iekraušanas mašīnas individuāls aprīkojums

Tehniskās specifikācijas

Mantsinen 70

Atsūtīt