Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.
Contact us

-

Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
* - mandatory fields

R 10-25, Linde. Augsto plauktu palešu pacēlājs (reach truck)

Izcilā Linde augsto plauktu palešu pacēlāju jaunā 1120 sērija izvirza jaunus nozares standartus attiecībā uz operatora komfortu, drošību, produktivitāti un zemām ekspluatācijas izmaksām. Pasaulē pirmais elastīgi montētais operatora nodalījums, kas absorbē triecienus un vibrācijas no cietām grīdām. 
Celtspēja, kg
1000 - 2500
Pacelšanas augstums, (mm)
5700 - 13000
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
14/14
Akumulators , (V/Ah)
48 V/465-930Ah
Vadība
Operators sēž
Automātiska ātruma samazināšana pagriezienos
Iekļauts
Contact us
Contacts
Andris Pakalniņš: +37125449556
Raimonds Kokins: +37127818802

Par projektu

Izcilā Linde augsto plauktu palešu pacēlāju jaunā 1120 sērija izvirza jaunus nozares standartus attiecībā uz operatora komfortu, drošību, produktivitāti un zemām ekspluatācijas izmaksām. Pasaulē pirmais elastīgi montētais operatora nodalījums, kas absorbē triecienus un vibrācijas no cietām grīdām. Iebūvētā, regulējamā vadības konsole, kas ietver kompaktu stūri, elektriski iedarbināmas hidrauliskās kontroles kursorsviras, un saprotamu digitālo instrumentu displeju, veido izcili intuitīvu un nenogurdinošu darba mijiedarbību starp operatoru un iekrāvēju, nodrošinot optimālu efektivitāti un produktivitāti. Pilnībā regulējamais sēdeklis ar pneimatisko piekari automātiski pakārtojas operatora svaram, un katrs operators var izvēlēties ērtāko braukšanas pozīciju. Plašajās darba stacijas grīdai ir neslīdošs pārklājums, kā arī zems iekāpšanas pakāpiens. Kabīnē ir arī vairāki ērti glabāšanas nodalījumi darba dokumentācijai un personīgām mantām, lai uzturētu darba staciju kārtībā. Labu redzamību nodrošinošie divi jaunie standarta un tripleksa masti (1501 un 1502) ir paredzēti vidējiem un augstiem pacelšanas augstumiem. Tie nodrošina izcilu stabilitāti ar minimālām novirzēm un svārstībām ātrākai, drošākai kravu iekraušanai/izkraušanai. Integrētie, uz sāniem bīdāmie un sagāžamie dakšu balstratiņi ir standarta aprīkojums, kas padara šo sēriju vēl daudzfunkcionālāku. Protams, pasaulē atzītā Linde akseleratora vadība ar diviem pedāļiem arī ir standarta komplektācijā, taču variants ar vienu pedāli ir pieejams pēc izvēles. Šī jaunā sērija ir paredzēta vienkāršai piekļuvei apkopes vajadzībām, lai samazinātu apkopes laiku un maksimāli palielinātu darbspējas laiku. Plašais akumulatoru ietilpību klāsts nodrošina atbilstošo risinājumu ikvienam uzdevumam. Jaunā Linde 1120 sērija piedāvā klientiem perfekti līdzsvarotu komforta, drošības, veiktspējas un zemu ekspluatācijas izmaksu kombināciju. 

Tehniskās specifikācijas

R 10-25, Linde

Atsūtīt