Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

Daudzfunkcionālās komunālās mašīnas MUVO

Vidējās klases komunālā mašīna. Transportlīdzeklis ar plašu uzkabju un aksesuāru klāstu darbam vasaras un ziemas sezonā. 
Aksesuāru skaits
17
Dzinējs
„VM Euro6“
Piedziņas riteņi
4
Stūrējošie riteņi
4
Šasijas svars, kg
2 600
Ass slodze, kg
2 800
Transportlīdzekļa garums, mm
3 928
Transportlīdzekļa platums, mm
1 310
Transportlīdzekļa augstums, mm
2 060
Maksimālais ātrums , km/h
50
Paredzētais pielietojums
vasaras un ziemas sezonā
Viktors Igošins
Komunālās tehnikas tirdzniecības menedžeris

Par projektu

Pašvaldības, pilsētvides un komunālās infrastruktūras pakalpojumu sniedzējiem, kā arī pieaugošam specializēto kompāniju skaitam nepieciešama uzticama daudzfunkcionāla mašīna, kas atbilst mūsdienu sarežģītajiem infrastruktūras apkalpošanas uzdevumiem. Tomēr lielu daļu minēto organizāciju saista ierobežoti budžeta līdzekļi, ko tās var atvēlēt investīcijām.

Tieši tāpēc mēs esam lepni, ka spējam piedāvāt jaunumu visas nozares ietvaros - mazu, multifunkcionālu un universālu transportlīdzekli Muvo. Pie iekārtas izstrādes uzsvars tika likts uz optimālu un iespējami racionālu infrastruktūras uzturēšanai paredzēto kapitāla līdzekļu un ekspluatācijas izmaksu izlietojumu, Muvo ir universāls darbarīks, ko iespējams aprīkot ar lielu skaitu dažādiem aksesuāriem. Šis mazais transportlīdzeklis ar savu visu varošo, universālo pieeju ir izstrādāts pilnībā no nulles un ražots uzņēmumā RASCO, un šobrīd pieejams globālajā tirgū.

Aksesuāri

Vakuuma slaucītājs SX2
Sniega šķūris BILO
Sniega šķūris VERTUS M
Slaucīšanas birste MKM
Kaisītājs SOLID XM
Mazgāšanas sliede WBT
Mazgāšanas sliede WBH
Ūdens tvertne SV 2.0
Atkritumu savākšanas konteiners KK 3.0
Būvgružu konteineru pašizgāzējs M 3
Krānveida pļāvējs KKM 4000
Kaisītājs MINI
Sniega pūtējs
Zāles pļāvējs
Ielu tīrītājs

Tehniskās specifikācijas