Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

Nomā. Strādā. Pelni.

2021-04-19
Pārņemiet kontroli ar Hitachi !
 
Hitachi Construction Machinery ir pasaules līderis ekskavatoru tehnikas ražošanā, pateicoties augstākajai kvalitātei un orģinālajām tehnoloģijām. 
Hitachi piedāvā: mini ekskavatorus, vidējās klases ekskavatorus, lielos ekskavatorus, riteņu ekskavatorus un iekrāvējus, kas tiek plaši izmantoti infrastruktūras un celtniecības projektos, kalnrūpniecības un karjeru izstrādes rūpniecībā, kā arī demontāžas, mežsaimniecības, atkritumu un otrreizējās pārstrādes rūpniecībā. Ražotāja mašīnas ir kompaktas, viegli manevrējamas un ideāli piemērotas arī lauku un meža teritorijām, to galvenās priekšrocības ir plaša, komfortabla un labi pārredzama kabīne, zems degvielas patēriņš un zemas ekspluatācijas izmaksas

Lai jusu biznes nepaptātos, mēs piedavājam īstermiņa un ilgtermiņa nomu un tehnikas nepieciešamo remontdarbu servisu 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā!


Hitachi būvniecības tehnikas modeļu klāsts
 

Mini ekskavatori

Vidējie ekskavatori

Riteņu ekskavatori

Frontālie iekrāveji
 
 
 
 
LAI UZZINĀTU VAIRĀK, SAZINIETIES AR MUMS
  Roberts Nordmanis
Hitachi tehnikas tirdzniecības menedžeris
Mob. tālr. +371 20299922
E-pasts: roberts.nordmanis@alwark.lv