Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

Alwark kā Hitachi Construction Machinery būvniecības tehnikas pārstāvji Latvijā un Lietuvā

2019-10-22
Ar prieku paziņojam, ka 2019.gada rudenī Alwark uzņēmumi kļuva par oficiālajiem Japāņu ražotāja “Hitachi Construction Machinery”  būvniecības tehnikas pārstāvjiem Latvijā un Lietuvā.

Ar nenovērtējamo pieredzi vairāk kā desmit gadus strādājot industriālajā sektorā, piedāvājot iekraušanas/ izkraušanas, komunālo, mežistrādes un tagad arī būvniecības tehniku: uzņēmuma tirdzniecības un spēcīgā servisa komandas gan Latvijā, gan Lietuvā pārliecināti var apgalvot, ka ražotāja “Hitachi Construction Machinery” tehnika ir nonākusi uzticamās rokās.

Būvniecības tehniku no ražotāja “Hitachi Construction Machinery” var izmantot dažādu būvniecības posmu darbu veikšanai: demontāžai, rakšanai, iekraušanai/ izkraušanai, pacelšanai, vilkšanai utt. Ražotājs produktu klāstā pieejama tehnika sākot no nelieliem, ekskavatoriem, līdz pat specializētajām mašīnām, pacelšanas krāniem un  kravas tehnikas mašīnām- pašizgāzējiem

Vairāk ražotāja mājas lapā: šeit