Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

Iekrāvēji, Iekraušanas tehnika

Palešu transportētāji, iekrāvēji, ratiņi
Iekrāvēji dažādu iekraušanas/izkraušanas un transportēšanas darbu veikšanai. 
Vilcēji
Elektriskie vilcēji piekrautu treileru pārvadāšanai no vienas zonas uz citu.
Elektriskie palešu pacēlāji, krautņotāji
Tiek izmantoti palešu krautnēšanai, kā arī iekraušanai/izkraušanai; krautnē paletes noteiktā augstumā. Piemēroti dažādu veidu paletēm (parastajām, dubultajām).
Augsto plauktu palešu pacēlāji (reach truck)
Augsto plauktu palešu pacēlāji (reach truck) tiek izmantoti palešu transportēšanai un iekraušanai/izkraušanai uz/no plauktiem. Var pacelt kravas lielākā augstumā nekā palešu krautņotāji (līdz pat 13 000 mm)
Šauro eju pacēlāji (VNA)
Šauro eju pacēlāji (VNA) ir paredzēti palešu krautnēšanai un šķirošanai šaurās ejās. VNA pacēlāji ir ideāli piemēroti darbam šaurās telpās un noliktavās.
Pasūtījumu komplektēšanas tehnika
Pasūtījumu komplektētāji ir paredzēti mazu pasūtījumu ātrai sakomplektēšanai. Tāpat komplektētājus var izmantot atlasīto palešu transportēšanai. 
Elektriskie iekrāvēji
Elektriskie pretsvara iekrāvēji tiek izmantoti palešu iekraušanai, transportēšanai un pārkraušanai. Elektrisko iekrāvēju dažādie modeļi palīdzēs ātri izpildīt iekraušanas/izkraušanas uzdevumus gan iekštelpās, gan ārpus tām.
Dīzeļa / gāzes iekrāvēji
Dīzeļa / gāzes pretsvara iekrāvēji ir paredzēti palešu transportēšanai, iekraušanai un izkraušanai. Iekrāvējiem ir visiem laikapstākļiem piemērota kabīne, tāpēc operatori var ērti veikt savu darbu gan ārpus telpām, gan telpās.
10+ tonnīgi pretsvara iekrāvēji un konteineru kraušanas tehnika
Konecranes iekrāvēji piedāvā jaudīgu iekraušanas / izkraušanas tehniku: dakšu iekrāvējus, konteineru iekrāvējus un augsto plauktu krautņotājus. 
Mobilās rampas
Visi piedāvātie mobilo rampu modeļi ir unikāli konstrukcijas un tehniskā nodrošinājuma ziņā. Ražotājs, kura mobilās rampas tiek piedāvātas, koncentrējas uz savas produkcijas augstu kvalitāti, ilgu kalpošanas laiku un drošību. Mobilo rampu sānu drošības profili ir izgatavoti no augstākās kvalitātes tērauda.