Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

ZX300LC-7 / ZX300LCN-7 Hitachi ekskavatori

ZX 300-7 ekskavatora kabīnes uzlabotās komforta un drošības funkcijas samazina operatora nogurumu un palielina produktivitāti. Pateicoties izcilajai efektivitātei un daudzpusībai, tas ļauj palielināt peļņu un samazināt ekspluatācijas izmaksas.
 
Nominālā motora jauda, (kW)
197
Svars, (kg)
30 400 – 32 200
Ekskavatora kauss (ISO), piekrauts, m³
1.00 – 1.62
Roberts Nordmanis
Hitachi tehnikas tirdzniecības menedžeris

Par projektu

IEBŪVĒTA IZTURĪBA
Lielie ekskavatori Zaxis-7 paredzēti ražīgam darbam grunts rakšanā, būvniecībā, kalnrūpniecībā un akmeņlauztuvēs un tiem ir būtiski mazāks degvielas patēriņš salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes mašīnām. Tā kā mašīnām bieži nākas strādāt grūti pieejamās vietās un smagos apstākļos, tām ir veikta visaptveroša pārbaude un tās ir īpaši izturīgas. Hitachi lielo ekskavatoru klāsts ir īpaši izstrādāts darbam akmeņlauztuvēs. Ar pastiprinātiem mezgliem un izturīgu papildaprīkojumu šīs mašīnas ir ideāli piemērotas darbam ar grūti apstrādājamiem materiāliem un smagos apstākļos.
Pielāgojiet tehniku darba specifikai vai apstākļiem, izvēloties starp viendaļīgo vai divdaļīgo strēli (LC, vai šauro šasiju (LCN).

Jūsu ieguvums
  • Augsta produktivitāte, pateicoties nozarē vadošajai hidrauliskajai sistēmai TRIAS III
  • Līdz pat 10% mazāks degvielas patēriņš, salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem
  • Samazinātas ekspluatācijas izmaksas
  • Izcila izturība
  • Attālināta uzraudzība
  • Pārsteidzoši laba redzamība no kabīnes, pateicoties 270 grādu redzamībai no putna lidojuma
  • Uzlabots kabīnes komforta un drošības līmenis ar integrētu konsoli, operatora sēdekļa balstiekārtu, līdz pat 20% samazinātu trokšņa un vibrācijas līmeni


 

Tehniskās specifikācijas

Lejuplādēt brošūru

Atsūtīt