Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

ZX250LC-7 / ZX250LCN-7 Hitachi ekskavatori

ZX250-7 ekskavators, pateicoties tā jaunajam dizainam, piedāvā uzlabotu lietotāja pieredzi. Tā efektivitāte un daudzpusība sniedz jums iespēju palielināt savu peļņu un samazināt ekspluatācijas izmaksas.
Nominālā motora jauda, (kW)
140
Svars, (kg)
26 400 – 28 300
Ekskavatora kauss (ISO), piekrauts, m³
0.80 – 1.40
Roberts Nordmanis
Hitachi tehnikas tirdzniecības menedžeris

Par projektu

Jaunie Zaxis-7 ekskavatori piedāvā augstāko kvalitāti, augstākā līmeņa darba komfortu, izcilu drošību un samazinātas ekspluatācijas izmaksas. Šis universālais modelis ir piemērots, gan rakšanas, gan demolēšanas darbiem dažādos līmeņos, kā arī nogāžu apdarei un bagarēšanai.
Pielāgojiet tehniku darba specifikai vai apstākļiem, izvēloties starp viendaļīgo vai divdaļīgo strēli (LC, vai šauro šasiju (LCN).
Jūsu ieguvums
  • Līdz pat 10% mazāks degvielas patēriņš, salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem
  • Uzlabota efektivitāte, pateicoties nozarē vadošajai hidrauliskajai sistēmai TRIAS III
  • Pārsteidzoši laba redzamība no kabīnes, pateicoties 270 grādu redzamībai no putna lidojuma
  • Uzlabots kabīnes komforta un drošības līmenis ar integrētu konsoli, operatora sēdekļa balstiekārtu, līdz pat 20% samazinātu trokšņa un vibrācijas līmeni

Tehniskās specifikācijas

ZX250-7 brošūra

Atsūtīt