Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

ZX17U-6 / ZX19U-6 Hitachi kāpurķēžu ekskavatori

Vieglie un kompaktie Hitachi mazie hidrauliskie ekskavatori ZX17U-6 un ZX19U-6 ir viegli transportējami no vienas darba vietas uz citu un izceļas ar augstu produktivitāti, operatora komfortu un  funkciju veikšanas daudzpusības līmeni. Viegli darbināmi, tie ir ideāli piemēroti kā nomas tehnika, tehnika pamatu likšanas darbiem, ainavu veidošanai, nojaukšanas un dažādiem celtniecības projektiem.
Nominālā motora jauda, (kw)
11.5
Svars, (kg)
1760 - 1880
Ekskavatora kauss (ISO), piekrauts, m³
0.02 - 0.05
Maks. rakšanas dziļums, (mm)
2190 / 2390
Kausa rakšanas spēks saskaņā ar ISO, (kN)
16.0
Māris Sproģis
Produktu grupas vadītājs (Hitachi Construction Machinery)

Par projektu

Augsts ražīgums
ZX17U-6 un ZX19U-6 nodrošina augstu darba ražīguma līmeni, pateicoties spēcīgajam dzinējam, kas atbilst V pakāpes prasībām, ātram cikla laikam un efektīvajai hidrauliskajai sistēmai.

Izcila daudzpusība
Kāpurķēdes var atvilkt vai paplašināt — atkarībā no darba vietas prasībām — no 980 mm (darbam mazās telpās vai iekraušanai kravas automašīnā) līdz 1280 mm, lai nodrošinātu lielāku stabilitāti.

Augsts sniegums
ZX17U-6 un ZX19U-6 izturīguma īpašības — piemēram, pastiprināts D-rāmis, V veida cilindra vāks un strēles cilindra aizsargs — nodrošina uzticamu sniegumu.

Tehniskās specifikācijas

ZX17U-6 / ZX19U-6 brošūra

Atsūtīt