Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

ZX130LCN-6 Hitachi ekskavators

Mūsu galvenā prioritāte ir kvalitāte. Ar šādu pieeju arī ir radīta mašīna, ar kuru varat lepoties. Ekskavators ir piemērots dažādiem darbiem un tā veiktspēja ir vairākkārtēji sevi pierādījusies darbos!Bet tas nav viss! Lai palielinātu operatora produktivitāti, ekskavators ir aprīkots ar vienu no drošākajām un ērtākajām kabīnēm tirgū!
Nominālā motora jauda, (kW)
78.5
Svars, (kg)
13 400 - 15 700
Ekskavatora kauss (ISO), piekrauts, m³
0.19 - 0.66
Roberts Nordmanis
Hitachi tehnikas tirdzniecības menedžeris

Tehniskās specifikācijas

Lejuplādēt piedāvājumu

Atsūtīt

Par projektu

Tāpat kā visi vidējie ekskavatori Zaxis-6, tā pat arī ZX130LCN-6  ir izstrādāts, lai tas droši darbotos visas dienas garumā. Ražotajam ir izstrādāt tehniku, kas var bez pārtraukumiem un sarežģījumiem nodrošināt pilnvērtīgu darba dienu bez stresa. Paturot to prātā, izstrādājot Hitachi ekskavatoru tika iekļautas vairāk nekā 200 pārveidotas funkcijas, tostarp vieglu piekļuvi motora nodalījumam un lietotājam draudzīgu degvielas filtru, lai uzlabotu apkopi.

Sazinieteis ar mums, lai vienotos par demo/testa braucienu!