Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.
Contact us

-

Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
Nepareizs lauka formāts
Nepieciešamais lauks
* - obligāti aizpildāmie lauki

ZW310-6 Hitachi frontālais iekrāvējs | DEMO

Jaudīgs un efektīvs
Pateicoties kausa ietilpībai, Hitachi ZW310-6 frontālais iekrāvējs ir populārākais Eiropas tirgū. Tas ir ideāli piemērots kravas automašīnu uzkraušanai karjeros, atkritumu apstrādes vajadzībām un ceļu būves projektiem. Ātrais barošanas slēdzis palielina dzinēja jaudu, ja uzreiz nepieciešama lielāka jauda vai braucot kalnā. Lai atvieglotu iekraušanas darbus, Hitachi inženieri ir uzlabojuši šī modeļa vilces spēku par 25%.
Nominālā motora jauda, (kW)
212
Svars, (kg)
24 140 – 24 590
Pilna kausa tilpums (m³) saskaņā ar ISO
3.2 – 4.5
Darba stundas, m/s
~1060
Rakšanas jauda (kN)
183 – 223
Parmešanas jauda, standarta apjoms, taisni
19 000 – 19 510
Parmešanas jauda, standarta apjoms, saliekams
16 570 - 17 010
Contact us
Roberts Nordmanis
Hitachi tehnikas tirdzniecības menedžeris

Tehniskās specifikācijas

Lejuplādēt piedāvājumu

Atsūtīt

Par projektu

Drošs un uzticams
ZW310-6 nodrošina 360° redzamību no kabīnes, kas padara to par vienu no drošākajiem nozarē. Redzamību ir uzlabojis izliektais aizmugurējais dzinēja pārsegs, kā arī atpakaļskata kamera. Šis modelis ir arī neticami izturīgs, pateicoties robustajam rāmim, dzinējam, augstas kvalitātes radiatoriem un citām sastāvdaļām.
Papildaprīkojumā pieejamā kursorsviras stūres sistēma, kas nodrošina vienmērīgu darbību un izcilu vadību. Ar vieglu stūrēšanu tas var sasniegt augstu produktivitātes līmeni.
Salīdzinot ar savas klases frontālajiem iekrāvējiem, ZW310-6 strādā ar zemāku degvielas patēriņu i un samazinātām ekspluatācijas izmaksām.