Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

Terex Fuchs MHL 335 Hidrauliskais iekrāvējs

Mobilais materiālu pārkrāvējs MHL335 apmierinās un pārspēs pat ļoti augstas noslodzes pārstrādes teritorijas prasības, kurās nepieciešama liela darbības precizitāte un specifisks izvērses rādiuss. 
Dīzeļdzinējs, kW
114
Elektromotors, kW
132
Strēles izvērse, m
-12,0
Ekspluatācijas masa, t
23,5
Satvēriena ietilpība, m3
-0,4-0,8
Spaiļu satvēriena ietilpība, m3
1,5-2,5
Koksnes satvēriena ietilpība, m2
Līdz 1,5
Vladislavs Vapalis
Produktu grupas vadītājs (Terex Fuchs, Mantsinen)

Par projektu

Mobilais materiālu pārkrāvējs MHL335 apmierinās un pārspēs pat ļoti augstas noslodzes pārstrādes teritorijas prasības, kurās nepieciešama liela darbības precizitāte un specifisks izvērses rādiuss. Ārkārtīgi robustā šasija ar palielinātiem ārpusplatformas cilindriem un 5.1 x 4.3 metru kopējo balsta laukumu nodrošina stabilitāti pie augstas tonnāžas kravu pārvietošanas ar lielisku 12 metru izvērses diapazonu. Lai pie šādas veiktspējas nekas nekavētu darba lielo ātrumu un precīzo izpildījumu, pagriešanas piedziņa un zobrati aprīkoti ar ārkārtīgi augstas precizitātes vadību, bet pacelšanas un pārvietošanas hidrocilindri - ar speciālu gala pozīciju amortizāciju.

Aksesuāri

Hidrauliskā iekrāvēja koksnes satvērējs
Hidrauliskā iekrāvēja lūžņu knaibles
Hidrauliskā iekrāvēja celšanas magnēts
Hidrauliskā iekrāvēja kravas āķis
Hidrauliskā iekrāvēja kaktusveida satvērējs
Hidrauliskā iekrāvēja šķirošanas greiferis
Hidrauliskā iekrāvēja spaiļu satvērējs

Tehniskās specifikācijas

Terex Fuchs MHL 335

Atsūtīt

Cars