Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

ZX85US-6, Hitachi vidēja izmēra ekskavators

Kompaktais ZX85US-6 saglabā augstu produktivitātes līmeni dažādās darba vietās, jo īpaši, ja telpa ir ierobežota. Pateicoties inovatīvajam dizainam un funkcijām, tā darbība atstāj mazāku ietekmi uz vidi ar samazinātu degvielas patēriņu un emisijām
Nominālā motora jauda, (kw)
42.4
Svars, (kg)
8140 - 8930
Ekskavatora kauss (ISO), piekrauts, m³
0.28
Maks. rakšanas dziļums, (mm)
4110 - 4610
Kausa rakšanas spēks saskaņā ar ISO, (kN)
55
Māris Sproģis
Produktu grupas vadītājs (Hitachi Construction Machinery)

Par projektu

Efektīva produktivitāte
ZX85US-6 nodrošina augstu ražīguma līmeni darba vietā, pateicoties spēcīgam Stage V atbilstošam dzinējam, ātram cikla laikam un efektīvai hidrauliskajai sistēmai. EGR un trokšņa slāpētāja filtr samazina NOx un cieto daļiņu daudzumu, un izsmidzināšanas sistēma palīdz dzinējam darboties optimāli. Tas ne tikai samazina emisijas, bet arī veicina lielāku degvielas patēriņa efektivitāti un samazina ekspluatācijas izmaksas.

Izstrādāts ilgtspējībai
ZX85US-6 izturīgās īpašības, kā, piemēram, stiprinātais priekšējais modulis un pastiprinātais korpuss, nodrošina uzticamu sniegumu, palīdzot Jums paveikt darbu, iekļaujoties laikā un budžetā.

Zemākas degvielas izmaksas
ECO režīms un automātiskās tukšgaitas funkcijas ievērojami samazina degvielas patēriņu un trokšņa līmeni.

Tehniskās specifikācijas

ZX85US-6, Brošūra

Atsūtīt