Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

Alwark grupas uzņēmums pārstāv šos ražotājus:

Johnston Sweepers

Tehnoloģisko inovāciju paaudzes

     1904. gadā dibinātais uzņēmums "Johnston Sweepers" ir pasaulē vadošais ielu virsmu tīrīšanas iekārtu ražotājs. Ar galveno biroju Dorkingā (Dorking), Sari (Surrey) un vairāk kā 200 izplatītājiem visā pasaulē uzņēmums "Johnston Sweepers" ir liels globālais uzņēmums, kā rezultātā mums tiek nodrošināta stabilitāte un piekļuve lielākajiem finansējuma avotiem. Uzņēmuma "Johnston" globālie pētījumi sniedz mums unikālu izpratni un zināšanas, pieredzi, kas iegūta plašā starptautiskā vidē, ko mēs varam izmantot, lai nodrošinātu vēl labākus tīrīšanas risinājumus saviem klientiem.

     Dorkingas ražotnē tiek ražots plašs komunālo un komerciālo tīrīšanas transportlīdzekļu klāsts, sākot ar kompakto sēriju ar 4 tonnu pilnmasu, līdz pat uz šasijas montētām iekārtām, kuru pilnmasa pārsniedz 18 tonnas. Modernākās tehniskās projektēšanas iekārtas un ražošanas tehnikas nodrošina to, ka mūsu produkcijas klāsts joprojām saglabā savas līderpozīcijas nozarē kvalitātes jomā.

     Uzņēmums "Johnston Sweepers" ir arī pirmais ražotājs nozarē, kurš ir ieguvis ISO 9001 sertifikātu, tādējādi stiprinot mūsu apņemšanos nodrošināt izcilu kvalitāti un sniegumu. 2008. gadā uzņēmums "Johnston Sweepers" nostiprināja mūsu apņemšanos rūpēties par vidi, iegūstot starptautiskā standarta ISO 14001 sertifikātu par vides pārvaldības sistēmām (EMS), jau atkal kā pirmais uzņēmums nozarē, kas to paveica, turklāt 2009. gadā tika saņemts standarta BS OHSAS 18001 sertifikāts par darba drošības un arodveselības vadības sistēmām, tādējādi noslēdzot apgūto standartu komplektu.


 

Alwark grupas uzņēmums pārstāv šos ražotājus: