Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

E 16 P-20 PHL EVO, Linde. Elektriskais iekrāvējs ar pretsvaru

Šī izcilā Linde elektrisko dakšu iekrāvēju sērija ar četru riteņu konfigurāciju piedāvā plašu specifikāciju izvēli, kas atbilst ļoti mainīgajām prasībām dažādu industriālo un komerciālo uzdevumu veikšanai. Ja ir nepieciešama kompakta šasija, gara garenbāze vai augstā versija lielām kravām, tad šī aizraujošā jaunā sērija piedāvā optimālu risinājumu. 
Celtspēja, kg
1600 - 2000
Pacelšanas augstums, (mm)
-6515
Kustības ātrums , (ar/bez kravas)
20/20
Akumulators , (V/Ah)
48 V / 575–930 Ah
Andris Pakalniņš
Linde tehnikas tirdzniecības menedžeris

Par projektu

Šī izcilā Linde elektrisko dakšu iekrāvēju sērija ar četru riteņu konfigurāciju piedāvā plašu specifikāciju izvēli, kas atbilst ļoti mainīgajām prasībām dažādu industriālo un komerciālo uzdevumu veikšanai. Ja ir nepieciešama kompakta šasija, gara garenbāze vai augstā versija lielām kravām, tad šī aizraujošā jaunā sērija piedāvā optimālu risinājumu. Jaudīgi maiņstrāvas motori ar dubulto piedziņu, kam nav nepieciešama apkope, apvienojumā ar Linde dubulto akseleratora pedāļa vadību nodrošina iespaidīgu, enerģiju taupošu sniegumu un drošu, precīzu kravu iekraušanu/izkraušanu. Šo modeļu dizaina centrā ir operators, tāpēc tiek nodrošināts augsts komforta un drošības līmenis un unikālas īpašības, piemēram, Linde aizsragrāmis, kas ietver operatora nodalījumu un augšējo nožogojumu, izveidojot pilnīgas aizsardzības zonu. Šie nozarē vadošie iekrāvēji izpildīs jebkādus uzdevumus drošā, efektīvā un izmaksu ziņā izdevīgā veidā.

Tehniskās specifikācijas

E 16 P-20 PHL EVO, Linde.

Atsūtīt