Komunālās mašīnas

Vakumslaucīšanas mašīnas
Iekārta paredzēta pagalmu, ietvju, grūti pieejamu vietu, šauru ielu, platu ielu, ceļu, autostrāžu un būvlaukumu slaucīšanai un mazgāšanai, tāpat lidostu un citu lielu teritoriju tīrīšanai.
Atkritumu savākšanas mašīnas
“Terberg RosRoca” ražotās mašīnas ir piemērotas dažādas jaudas atkritumu savākšanas darbiem un ir piemērojamas dažādai videi.
Hidrodinamiskās iekārtās kanalizācijas un drenāžas tīrīšanai
Tā ir iekārta, kas paredzēta kanālu tīrīšanai un mazgāšanai.
Hidrodinamiskās iekārtās ar ūdens recirkulāciju kanalizācijas un drenāžas tīrīšanai
Tā ir mazgāšanas–sūkšanas–ūdens pārstrādes sistēma. Tā savieno kanālu augstspiediena mazgāšanas un noteku vakuuma sūkšanas sistēmas, vienlaicīgi veicot daudzkārtēju mazgāšanai paredzētā ūdens filtrēšanu un pielietošanu, pagarina nepārtrauktu darbu līdz 50% un optimizē sasūkto duļķu konsistenci.
Zāles – krūmu pļāvēji un papildus ierīces
“Rasco” ražotie zāles – krūmu pļāvēji paredzēti zāles un nezāļu pļaušanai, tīrot ceļa apmales, vaļņus, apūdeņošanas grāvjus un mežu aizsargtaciņas.
Sāls – smilts kaisītāji
Sāls – smilts kaisītāji paredzēti apledojušu ceļu, taku un citu virsmu kaisīšanai ar sāli, smilti un sāls-smilts maisījumu. Kaisītājos ieviestais kaisīšanas process ar EPOS kontroles sistēmas palīdzību ir pilnībā automatizēts.
Sniega lāpstas
Tērauda sniega lāpstas viegli pielāgojas ceļa virsmai, droši apiet radušos šķēršļus, garantē zemu vibrācijas un trokšņa līmeni sniega tīrīšanas laikā un ir ļoti manevrējošas.
Sāls šķīduma gatavošanas iekārtas
Tas ir sāls maisījuma sagatavošanas maisītājs, kas paredzēts CaCl2 vai NaCl šķīduma sāls samitrināšanai.
Multifunkcionālas komunālās mašīnas
Mašīnas paredzētas dažādu darbu veikšanai – ielu slaucīšanai un mazgāšanai, lapu un atkritumu savākšanai, sniega tīrīšanai, virsmu kaisīšanai u.c. Mašīnas piemērotas darbam visa gada garumā.