Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību un uzlabotu pārlūkošanas pieredzi. Lūdzu, skatieties mūsu privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes un kā jūs tās varat atspējot.

Jaunumi

Ar moto “Vienkāršība. Viedo risinājumu māksla” norisinās Linde jaunāko risinājumu izstāde Vācijā
No 2018.gada 4. -15.jūnijam Manheimā, Vācijā norisinās izstāde "World of Material Handling 2018", kur ražotājs Linde demonstrē viedos nākotnes noliktavu iekšējās loģistikas risinājumus.
Vairāk
Meža dienas 2018 Tērvetē 25.-26.maijā
Alwark SIA piedalās Baltijā lielākajā meža izziņas pasākumā  “Latvijas Meža dienas”, kas norisināsies 25. un 26. maijā Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē. Alwark stendam un tehnikai 68.pietura.
Vairāk
Jau pieejama DEMO Eco Log 574E tehnika!
Alwark SIA sadarbības partneriem pieejams Eco Log 574E forvarders mežistrādes darbu veikšanai!
Vairāk
Veiksmīgi realizēts kopprojekts
Scania Latvija sadarbībā ar uzņēmumiem Alwark un Metsatek piegādāja  “Starptautiskajai lidostai Rīga” jaunu SCANIA kravas automašīnu, ar aprīkojumu.
Vairāk
Viedie risinājumi no Linde izstādē LogiMAT 2018
No 2018. gada 13. marta līdz 15. martam izstādē "LogiMAT 2018" (Vācija) Alwark pārstāvētais zīmols Linde Material Handling prezentēs jaunus produktus, risinājumus un inovācijas.
Vairāk
Terberg ievieš pasaulē pirmo automatizēto industriālo vilcēju
Velme strādāt ātrāk un efektīvāk, jeb tā saucamā ceturtā rūpnieciskā revolūcija Eiropā veicina ražotāju velmi izstrādāt automatizētus risinājumus un ražotājs Terberg nav izņēmums.
Vairāk
1 2 3